CIN&CIN Polish Cup 2010 – odwiedź „Świat CIN&CIN” stworzony przez Stefano Terrazzino!

  CCPC2010 plakat
  CIN&CIN Polish Cup 2010

  Porywająca muzyka, energetyzujący taniec, plejada Gwiazd, zmysłowa choreografia, wspaniałe nagrody oraz wyjątkowe wino musujące CIN&CIN towarzyszyć będą CIN&CIN Polish CUP, największemu w Polsce Międzynarodowemu Turniejowi Tańca Towarzyskiego. Tegoroczna, czwarta już edycja turnieju odbędzie się 13 i 14 listopada w luksusowym Hotelu Hilton w Warszawie.

  Dla miłośników tańca turniej CIN&CIN Polish CUP już na stałe wpisał się do kalendarza prestiżowych wydarzeń tanecznych w Polsce. Są to nie tylko największe zawody międzynarodowe w kraju, gromadzące kilkaset rywalizujących par tanecznych, ale również impreza, na której nie może zabraknąć największych sław profesjonalnie zajmujących się tańcem, znanych Gwiazd, a także wszystkich ludzi kochających tańczyć.

  Marka CIN&CIN, która od zawsze kojarzy się ze zmysłowym tańcem  na parkiecie, angażuje się w inicjatywę turnieju od momentu jego powstania. Wyborne wino musujące CIN&CIN tym razem również uprzyjemni wrażenia wszystkim gościom imprezy. W tym roku rywalizacji tanecznej towarzyszyć będzie przygotowany specjalnie na tę okazję przez markę projekt „Świat CIN&CIN”, którego Dyrektorem Artystycznym został popularny tancerz, aktor i piosenkarz Stefano Terrazzino. Dodatkowo Stefano Terrazzino będzie można podziwiać w wyjątkowym tańcu z aktorką Katarzyną Glinką. Każdy z gości będzie mógł osobiście znaleźć się w „Świecie CIN&CIN”, który przeniesie go w klimat argentyńskiego tanga i emocji w najlepszym wydaniu.

  Jednocześnie podczas turnieju będzie można podziwiać spektakularne pokazy taneczne z przygotowaną specjalnie na tę okazję choreografią Augustina Egurroli, a także występy artystyczne znanych i lubianych Gwiazd. Wśród których będzie można zobaczyć m.in.: Justynę Steczkowską, Halinę Frąckowiak oraz zespół Feel. Dodatkowo z okazji tego prestiżowego wydarzenia marka CIN&CIN przygotowała dla swoich klientów konkurs z wyjątkowymi nagrodami. Wszystkich zainteresowanych informacją nt. Gwiazd wieczoru oraz konkursem zapraszamy na stronę www.cincin.pl oraz na www. cincinpolishcup.pl.

  CIN&CIN serdecznie zaprasza wszystkich kochających taniec i dobre wino do odwiedzenia hotelu Hilton 13 i 14 listopada!