Biegasz?…chroń swoje piersi.

  shock absorber run
  Shock Absorber Run

  Bieganie to zdrowie: wpływa na sylwetkę, obniża cieśnienie tętnicze, a także zmniejsza ryzyko zachorowania na cukrzycę, czy choroby wieńcowe, a także pomaga w odchudzaniu… Jednak nie zapominaj, że bieganie może być dla Ciebie  zagrożeniem!

  Podczas biegania Twoje piersi poruszają się w sposób powtarzalny, wykonując ruch odwróconej cyfry 8. Ten stały ruch w górę i w dół oraz z boku na bok może być przyczyną niebezpiecznych otarć na skórze Twoich piesi. Normalne biustonosze dostatecznie nie chronią Twojego biustu podczas biegania. Marka Shock Absorber stworzyła nowy model biustonoszy Shock Absorber Run, który sprawi, że bieganie stanie się całkowicie zdrowe.

  Shock Absorber Run to specjalny model przeznaczony do biegania. Zawiera system odwróconej cyfry 8, dzięki czemu Twoje piersi będą stabilne i bezpieczne. Podczas biegania będziesz mogła już w 100 % skupić się na treningu, zamiast na niekomfortowym ruchu piersi.

  Shock Absorber Run to specjalnie wzmacniane materiały, abyś czuła się komfortowo podczas biegania – biustonosz Shock Absorber Run przepuszcza powietrze, doskonale wchłania pot, a do tego jest niesamowicie przyjemy w dotyku.

  Shock Absorber Run to specjalne wykonanie. Szwy wewnętrzne w biustonoszach Shock Absorber Run są bardzo ukryte, dzięki czemu Twoje piersi będą bezpieczne i nie będą narażone na obtarcia podczas biegania.

  Po przeczytaniu o zagrożeniach dla piersi podczas biegania nie bądź w szoku, a za to pamiętaj biegaj zawsze w Shocku.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj