WARszafa otwiera się na nowe marki TK Maxx – wielkie otwarcie przy ulicy Marszałkowskiej w Warszawie

  102131
  TK MAXX

  Już jutro, 24 września w D.T. Wars i Sawa zostanie otwarty pierwszy sklep TK Maxx w Warszawie. Tym samym zostanie zainaugurowany również nowy dział GOLD LABEL z ubraniami najlepszych światowych domów mody. TK Maxx to kompleksowa oferta dostępna na co dzień w cenach do 60% taniej*. Tylko w dniu otwarcia na klientów czekają specjalne nagrody do wygrania.

  TK Maxx przy ulicy Marszałkowskiej będzie sklepem flagowym. Zajmie powierzchnie 1860 m/kw i będzie pierwszym w Polsce z sieci TK Maxx ze specjalnym działem GOLD LABEL. Za jego sprawą luksus zarezerwowany do tej pory dla gwiazd będzie dostępny dla niemal każdego. Asortyment obejmie dział damski, męski, torebki i akcesoria oraz obuwie. GOLD LABEL gwarantuje codzienne dostawy złotych marek.

  Firma prowadzi handel detaliczny metodą ,,off-price” czyli po obniżonych cenach. Dzięki działalności „bez niepotrzebnych dodatków” i po niskich kosztach, TK Maxx jest w stanie zapewnić ciągle zmieniającą się ofertę produktów w przystępnych cenach – zawsze do 60% taniej od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. W odróżnieniu od innych sklepów, które zaopatrują w towar cztery razy do roku, zaopatrzeniowcy TK Maxx nastawieni są na poszukiwanie okazji i negocjują korzystne warunki przez cały rok. Dlatego by złapać okazję, do sklepów TK Maxx warto zaglądać codziennie – to najlepszy adres dla fashion victims i osób lubiących bawić się modą.

  „Jesteśmy pewni, że unikalna koncepcja sklepu TK Maxx przyjmie się w Warszawie. Polacy lubią markowe ubrania, a teraz dzięki TK Maxx mają dostęp do produktów najlepszych projektantów w rozsądnych cenach” – Agata Muszyńska, dyrektor marketingu TJX Poland.

  Pierwszy TK Maxx w Warszawie zostanie otwarty w kultowym miejscu, które już od ponad 50 lat jest kojarzone z dobrymi zakupami. Mimo swojej długiej legendy, D.T. Wars i Sawa idą z duchem czasu i wychodzą naprzeciw potrzebom klienta zapewniając im dostępność pożądanych marek jak i zakupy w odświeżonych, nowoczesnych wnętrzach. „TK Maxx to znana i ceniona amerykańska sieć, której oferta handlowa doskonale współgra z prestiżową lokalizacją Domów Towarowych Wars & Sawa, Junior. Cieszę się, że nasi Klienci już we wrześniu będą mogli skorzystać z tak ciekawej oferty.”- podkreśla Tomasz P. Chenczke, Prezes Zarządu Centrum Development & Investments.

  W DNIU OTWARCIA – atrakcje dla klientów!

  Główną nagrodą, którą można zdobyć w dniu otwarcia jest Karta Upominkowa na zakupy w TK Maxx o wartości 500 zł. Wystarczy wśród wszystkich działów w sklepie znaleźć ukryty Złoty Wieszak. Dodatkowo na szczęściarzy czekać będzie jeszcze 30 Srebrnych Wieszaków, gwarantujących Kartę Upominkową o wartości 100 zł każda. Karty Upominkowe będzie można wykorzystać na zakupy w TK Maxx tylko w dniu otwarcia sklepu.

  W DNIU OTWARCIA – TK Maxx wybiera najlepiej ubranego WARszafiaka

  Osoby, które w dniu otwarcia TK Maxx w D.T. Wars i Sawa zrobią zakupy, czekają dodatkowo nagrody w wysokości 500 – 1000 – 2000 Pln. Wystarczy po zrobieniu zakupów zgłosić się i zapozować do zdjęcia w studiu fotograficznym TK Maxx w Pasażu Wiecha. Zdjęcia kandydatek i kandydatów na Najlepiej Ubranego WARszafiaka od 30.09 do 06.10 zostaną poddane głosowaniu internautów.
  O ostatecznym przyznaniu nagród zadecydują fani profilu „TK Maxx” w Polsce na portalu Facebook już 7 października.

  Regulamin akcji znajduje się na stronie: www.otwarcietkmaxx.pl

  TK Maxx D.T. Wars i Sawa

  ul. Marszałkowska 104/122, Warszawa

  godziny otwarcia:

  pon – sob: 09.00 – 21.00

  niedz: 10.00 -20.00

  * od regularnych cen sprzedaży  w Polsce i na świecie

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj