Bielizna, która ratuje życie

  Hope
  Koszulka Hope

  Producent bielizny Kinga po raz kolejny zaangażował się w ogólnopolską akcję walki z rakiem – Różowa wstążeczka. Firma przekaże całkowity dochód ze sprzedaży koszulki Hope dla Stowarzyszenie do Walki z Rakiem przy Białostockim Centrum Onkologii.

  Firma Kinga nawiązała współpracę ze Stowarzyszeniem w 2008 roku. Od tamtej pory co rok przygotowywany jest komplet bielizny, z którego całkowity dochód przeznaczany jest na organizację warsztatów terapii psychoonkologicznej. „Rekonwalescencja z choroby nowotworowej, to nie tylko proces medyczny, ale także psychologiczny. Chcemy wspierać kobiety w jak najszybszym dojściu do siebie po nieszczęściu, jakim jest rak. W końcu nie tylko leki leczą, mamy nadzieję, że udział w warsztatach pomoże paniom w  tym, jakże trudnym dla nich czasie” – mówi pani Kinga Lesisz, właścicielka firmy.

  Dzięki pomocy Kingi, białostoczanki nie muszą wyjeżdżać do Warszawy i innych ośrodków, aby brać udział w warsztatach psychoonkologicznych. Zajęcia tego typu skupiają się na rozwijaniu aktywności fizycznej, prelekcjach i wsparciu psychologicznym. Dzięki udziałowi w warsztatach pacjentki otrzymują pomoc na etapie diagnozy, leczenia, rekonwalescencji, ale także późniejszego życia z chorobą.  Równocześnie kontynuowane są  szkolenia i warsztaty dla personelu medycznego, w których uczestniczą: pielęgniarki, rehabilitanci, technicy radiologii i radioterapii. Zajęcia dla personelu medycznego pracującego z chorym onkologicznie skupiają się na poprawie komunikacji, zdobyciu umiejętności radzenia sobie ze stresem, przeciwdziałania wypaleniu zawodowemu i oswajaniu tematyki śmierci i umierania.

  „Problem raka piersi jest bardzo istotny dla wszystkich osób, które pracują w firmie Kinga. Nasze pracownice przechodzą obowiązkowe mammografie, bierzemy udział w marszach nadziei. Dlatego też z przyjemnością przekażemy całkowity dochód ze sprzedaży koszulki Hope na ten szczytny cel, jakim jest walka z rakiem .”  –  mówi Kinga Lesisz.

  Koszulka kosztuje 119 zł i można ją zakupić na stronie http://www.kinga.com.pl/root/rozowa_wstazeczka

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj