Targi Lifestyle Expo 2010 w Warszawie

  original 533bd logole2010
  Lifestyle Expo w Warszawie 2010

  Już po raz drugi wystawcy z Azji Południowo – Wschodniej zaprezentują polskim przedsiębiorcom bogatą ofertę swoich produktów. Podczas targów Lifestyle Expo w Warszawie, które odbędą się w terminie 21-23.09.2010 w Warszawskim Centrum EXPO XXI zobaczymy ofertę ponad 200 wystawców z Hongkongu i prowincji Guangdong (Kanton).

  Lifestyle Expo to cykliczna impreza o charakterze B2B organizowana co roku w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Poprzednie edycje odbywały się m.in. w Budapeszcie oraz w Moskwie. We wrześniu 2009 targi Lifestyle Expo odbyły się po raz pierwszy w Polsce. Tegoroczna edycja Lifestyle Expo w Warszawie pozwoli ponownie zapoznać się z jakością i wzornictwem produktów oferowanych przez wystawców z Hongkongu i Guangdong. Przedsiębiorcy planują zaprezentować jeszcze bogatszą ofertę produktów codziennego użytku z takich branż jak sprzęt i artykułu gospodarstwa domowego, odzież i modne akcesoria, elektronika, gadżety i upominki, biżuteria i zegarki. Dodatkowym atutem Targów jest cykl otwartych seminariów, dotyczących nawiązywania relacji biznesowych z partnerami z Azji oraz możliwość wygrania wyjazdu do Hongkongu na jedną z największych imprez targowych na świecie.

  DOFINANSOWANIE PODROŻY

  Dla firmy spoza Warszawy organizatorzy oferują dofinansowanie kosztów podróży. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja (formularz w załączeniu). Przedstawiciele firm, które otrzymają dofinansowanie będą proszeni o wzięcie udziału w trakcie targów w zaplanowanych spotkaniach z wystawcami zgodnie z przesłanym przez HKTDC grafikiem. Potwierdzenie przyznania dofinansowania oraz grafik zaplanowanych spotkań zostaną przesłane do firm przed targami.

  WSTĘP NA TARGI

  21-22 września 2010   –  Wyłącznie dla przedsiębiorców
  23      września 2010   –  Dzień otwarty również dla osób prywatnych

  Aby otrzymać bezpłatną wejściówkę na targi oraz skorzystać z możliwości dofinansowania kosztów podróży prosimy o rejestrację na stronie targów:  www.lifestyleexpowarsaw.pl

  Termin: 21-23.09.2010

  Miejsce: Warszawskie Centrum Expo XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa