Szyk rodem z angielskich kryminałów

  4425839791 64d2b03673
  Hermes jesień/ zima 2010/ 2011
  Chcesz być super modna w nadchodzącym sezonie? Jeśli tak, musisz koniecznie zakraść się do szafy pana Sherlocka Holmesa. Po co? Oczywiście po fajne ciuchy.

  Wyobraź sobie, że ubrania rodem z 19 w. powieści kryminalnych będą jesienią ostatnim krzykiem mody. Tak więc spiesz się, zanim inne fashionistki cię ubiegną. No i oczywiście uważaj, aby słynny detektyw cię nie wytropił.

  Biała koszula, krawacik, szara kamizelka i frak w jaśniejszym odcieniu szarości i czarny cylinder ( jak na pokazie Hermesa ) – taki zestaw będzie idealny do pracy lub na ważne spotkanie biznesowe. Możesz do tego dorzucić jeszcze krótką skórzaną, czarną spódniczkę.

  Zamiast cylindra oczywiście może być melonik. W każdym razie męskie kapelusze będą już niedługo bardzo, bardzo modne.
  Jeśli frak i kamizelka są dla ciebie zbyt awangardowe, to może zdecyduj się po prostu na białą koszulę, czarne spodnie, skórzaną kurtkę i melonik.

  Możesz też wzorem Dereklam do czarnej obcisłej kurteczki z wystającym białym kołnierzykiem i zgrabnego melonika, założyć białą, asymetryczną ( z tyłu dłuższą ) spódniczkę. Takie połączenie surowego męskiego stylu z odrobiną ujarzmionej kobiecości jest bardzo interesujące.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj