Tajemnica młodości? Oczyszczanie!

  girl cleansing face
  Oczyszczaj skórę regularnie
  Czy wiesz, że złuszczanie to najlepsza rzecz, jaką możesz zrobić dla swojej skóry? Do dwudziestego roku życia skóra łuszczy się i odnawia co 14 dni.
  Natomiast po dwudziestce samooczyszczanie zaczyna szwankować.
  Dlatego aby mieć promienną, gładką cerę, należy odpowiednio o nią zadbać
  Musisz wiedzieć, że każdy rodzaj cery wymaga odrębnego potraktowania. A więc posłuchaj…

  SKÓRA NORMALNA – ten rodzaj cery idealnie spełnia swoją funkcję ochronną – czyli bardzo dobrze wchłania składniki nawilżające i nie jest skłonny do podrażnień. Stosuj regularnie peeling złuszczający.

  SKÓRA TŁUSTA – rodzaj skóry, który nie jest podatny na podrażnienia i przesuszenia, starzeje się bardzo wolno. Jednak ma skłonność do wyprysków i świecenia się. Idealny będzie dla ciebie krem ze składnikami peelingującymi, odblokowującymi pory.

  SKÓRA SUCHA – nie lubi kwasu salicylowego i glikolowego – po prostu żle to znosi. Dlaczego? Ponieważ sucha skóra nie posiada ochronnej warstwy lipidowej. Stosuj więc peeling enzymatyczny na bazie owoców.

  SKÓRA WRAŻLIWA – twoja delikatna cera może żle znieść nafaszerowany kwasami peeling. Dlatego bądź sprytna i przed przystąpieniem do działania zrób mały test – na wewnętrznej części przedramienia. Idealny dla ciebie będzie łagodny peeling z glinki.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj