Pożegnaj swoje urodowe gafy

  oczy d
  Jak robić to lepiej?
  Perfekcyjne muśnięcie maskarą, idealnie podkreślone brwi, apetycznie pomalowane usta – tak bardzo starasz się zrobić wspaniały makijaż.

  A jednak… okazuje się, że robisz przy tym mnóstwo gaf. Podpowiem ci jak wykonywać te wszystkie czynności sto razy lepiej i być sto razy piękniejszą i seksowną. A więc…

  SEKRET LŚNIĄCYCH WŁOSÓW – na pewno nie tkwi w wymachiwaniu na wszystkie strony suszarką. Strumień powietrza suszarki powinnaś kierować zgodnie z kierunkiem, w którym rosną włosy, czyli z góry na dół. Tylko w ten sposób łuski włosów pozostaną zamknięte, a one same będą lśniące.

  GŁADKIE WŁOSY – myślisz, że jak będziesz trzymała maseczkę wygładzającą dłużej niż pisze na opakowaniu, włosy będą gładsze? Nic z tego! Nie tylko nie będą gładsze, ale też staną się bardziej łamliwe i osłabione.

  ANTYRESPIRANT TYLKO O PORANKU? – od dziś zacznij używać go również wieczorem – najlepiej po kąpieli. Substancje zawarte w antyrespirancie przez noc wnikną głęboko w twoją skórę i rano kosmetyk będzie działał skuteczniej.

  ROZMAZANA MASKARA – do tej pory ścierałaś ją chusteczką? Znam lepszy sposób: na ciemną plamę wklep opuszkami palców trochę podkładu. Jeśli będziesz próbowała zetrzeć smugę, możesz zwyczajnie się rozmazać. A chyba nie chcesz zaczynać wszystkiego od nowa?