Co faceci sądzą o kolorze włosów?

  polls redhead blonde brunette 4344 922345 poll xlarge
  Blond, ciemny czy rudy - który kolor wybierasz?
  Poplotkujmy trochę o włosach, a właściwie o ich kolorze. Ostatnio przeczytałam, że faceci w kryzysie najbardziej interesują się paniami o ciemnym kolorze włosów. Ciekawe… Za to blondynki kojarzą im się bardziej imprezowo. Kolor blond w oczach facetów kojarzy się się z kruchością i delikatnością. Za to brunetki są odbierane jako temperamentne i zmysłowe i weselsze.
  Co o rudowłosych paniach sądzą mężczyźni? Okazuje się, że uważają je za niezwykle wrażliwe. Co ciekawe, za ognistoczerwonymi kobietami oglądają się głównie… nowocześni i silni mężczyźni.
  Co jednak, kiedy facet zakocha się w twojej blond delikatności a ty postanowisz zmienić kolor włosów? Albo załóżmy że jesteś brunetką. Więc on lgnie do ciebie jako swojej pocieszycielki, a ty bach, przemalowujesz się na rudo. Kobiety uwielbiają farbować włosy – robi to aż 10 milionów Polek.
  I jeszcze jedna ciekawostka na temat koloru włosów. Otóż według ostatnich badań brunetki mają lepiej w życiu – więcej zarabiają i mają więcej szczęścia w miłości niż kobiety o rudym czy blond kolorze włosów. Poza tym ciemnowłose panie są bardziej pewne siebie w łóżku. Co ciekawe okazuje się, że to właśnie ciemny kolor włosów podświadomie może wpływać na poczucie pewności siebie.
  A ty jak się czujesz w swoim kolorze?