Niezapomniana noc z Martini Rosato i gorące przyjęcie Melanie Fiony w Polsce

  W pięknych jasnych wnętrzach Muzeum Geologicznego goście specjalnego wieczoru „la Vie en Rosato” mieli także okazję spróbować aromatycznych drinków na bazie Martini  serwowanych przez doświadczonych barmanów. Kanadyjska artystka Melanie Fiona, której przebój „Monday Morning” szturmuje obecnie światowe listy przebojów, dała się poznać polskiej publiczności jako prawdziwy wulkan energii. Podczas pierwszego koncertu w kraju, który odbył się 22 kwietnia w nastrojowych wnętrzach Muzeum Geologicznego w Warszawie, Melanie Fiona z zespołem zagrała świetny koncert, którym porwała na parkiet towarzyską śmietankę stolicy. Pomysłodawcą i sponsorem niezwykłego muzycznego wieczoru było MARTINI®.

  Premierowy występ artystki w naszym kraju wiąże się z promocją Martini Rosato – jednego z czterech wermutów z portfolio MARTINI®. Dlatego czwartkowa impreza odbyła się pod hasłem kampanii – „la Vie en Rosato”. To także tytuł utworu Edith Piaf przypomniany przez Melanie Fionę, która wykonała jego współczesną wersję znaną właśnie z reklamy Martini Rosato. Podczas koncertu zabrzmiały także inne hity artystki, zaskoczyła publiczność m.in. nastrojową wersją „Monday Morning”.

  Tym występem Melanie Fiona udowodniła, że jest prawdziwym scenicznym żywiołem i obdarzoną niezwykłym głosem artystką, która naprawdę kocha to co robi i zaraża publiczność pozytywną energią. Pod sceną do późna bawili się znani aktorzy, przedstawiciele mediów i specjalni goście MARTINI®. Gorące przyjęcie Melanie Fiony, które zgotowała jej warszawska publiczność, to także zasługa udanych supportów. Przed gwiazdą wieczoru zagrał najnowszy projekt Marka Kościkiewicza Stereo Air oraz Nick Sinclair.

  Bądź odpowiedzialny – piłeś, nie prowadź!

  MARTINI®

  MARTINI® to znana na całym świecie włoska marka premium należąca do portfolio Bacardi-Martini. MARTINI® to nazwa zastrzeżona dla markowych wermutów. Wielokrotnie nagradzane produkty MARTINI® swój niepowtarzalny charakter zawdzięczają wyjątkowej kompozycji aromatów i smaków najszlachetniejszych roślin występujących w przyrodzie. Od blisko 150 lat MARTINI® należy do grona czołowych światowych producentów napojów alkoholowych.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj