HAKATE FASHION SHOW – kontri.pl

  plakat kontri
  HAKATE FASHION SHOW

  Już niebawem, bo 7 maja odbędzie się specjalny pokaz bielizny w rytmach muzyki klubowej. Swoje kolekcje zaprezentuje 3 producentów bielizny damskiej: Axami, Gaia ze swoją nową linią Tessoro i Kinga, wszystkie dostępne w sklepie internetowym kontri.pl.

  Niepowtarzalny świat Axami, odważny design Tessoro i kusząca linia Kingi – Las Vegas your inspiration… tego dnia zapowiada się w Białymstoku naprawdę gorący wieczór…

  Dodatkowo na to wydarzenie agencja reklamowa HAKATE przygotowała koncert grupy 40 stopni projekt. Formacja powstała spontanicznie w czerwcu 2007 roku na plażach Półwyspu Helskiego. W skład projektu wchodzi czwórka dusz zafascynowana muzyką w szerokim tego słowa znaczeniu. Liderką projektu jest absolutnie wszystkim znana Maria Sadowska. Wspierają ją dwaj prężnie działający od wielu lat DJe : Ricardo i Tenessee. Czwartą częścią tej muzycznej układanki jest Daniel Polkowski psewudonim Banan – jeden z najbardziej utalentowanych polskich saksofonistów młodego pokolenia. Projekt 40 Stopni to potężna dawka muzyki house w najlepszym, klasycznym wydaniu, wspierana przez wokalne umiejętności Marii Sadowskiej i wielką energię Banana.

  Cała impreza odbędzie się 7 mają w białostockim klubie M7, start godz 20:30.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj