Red Bulletin – lifestylowy magazyny od Red Bulla

  To warszawskim klubie Palladium po raz pierwszy mieliśmy okazję zobaczyć jak będzie wyglądała polska wersja popularnego lifestylowego magazynu od Red Bulla. Już w kwietniu pierwszy numer bezpłatnie z Gazetą Wyborczą.

  Red Bulletin ma już swoich wiernych fanów wśród sportowców, szczególnie tych wyczynowych. Świadczy o tym obecność znanych twarzy na imprezie wprowadzającej magazyn na polski rynek.

  Na imprezę 18 marca przyjechał David Coulthard – kierowca F1, który poświęcił swój czas na dwa dni przed ważnymi pokazami w Belfaście. W Palladium pojawili się także tacy goście jak Taddy Błażusiak, który zeskoczył swoim KTM-em z balkonu na scenę czy Sylwia Gruchała.

  „Red Bulletin – Prawie Niezależny Magazyn” będzie raz w miesiącu dołączany do “Gazety Wyborczej”. Pierwszy numer wyszedł 6. kwietnia. Czytelnik znajdzie w nim materiały dotyczące szeroko pojętego lifestylu i sportu – nie tylko tego ekstremalnego.

  W trakcie imprezy zagrał zespół Muchy. A skrzydeł dodawał nie tylko Red Bull ale też specjalnie przygotowane przez markę Stock drinki.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj