4 żywioły – Martyny Wojciechowskiej życie na 100% – Wystawa Fotograficzna

  Miesięcznik National Geographic Polska zaprasza na wyjątkową wystawę fotograficzną „4 żywioły – Martyny Wojciechowskiej życie na 100%”. Trzydzieści zdjęć z najodleglejszych zakątków świata, to zatrzymane w kadrze niecodzienne historie znanej dziennikarki i podróżniczki, redaktor naczelnej National Geographic Polska oraz National Geographic Traveler.

  Motywem przewodnim zdjęć „4 żywioły – Martyny Wojciechowskiej życie na 100%” są ogień, woda, powietrze i ziemia, które, jak powiedziała Martyna – drzemią w niej od zawsze i stanowią niecodzienny miks jej zainteresowań, charakteru i potrzeb w stawianiu sobie coraz to nowych wyzwań. Martyna Wojciechowska od wielu lat znana jest z zamiłowania do życia w stylu adventure. Na swoim koncie ma m.in. start w rajdzie Dakar (premiera książki „Automaniaczka. Od Rometa do rajdu Dakar.” już w listopadzie), jako jedna z nielicznych kobiet na świecie zdobyła Koronę Ziemi, czyli siedem najwyższych szczytów na siedmiu kontynentach (w tym Mount Everest, jako druga Polka), z dużym powodzeniem realizuje też trzeci sezon programu „Kobieta na krańcu świata” dla telewizji TVN, który stanowi owoc poszukiwań niezwykłych ludzkich historii. I właśnie z powodu tej nieustannej potrzeby przybliżania ludziom świata i dzielenia się przeżyciami, zrodził się pomysł na wystawę „4 żywioły…”.

  Wierzę, że mamy jedno życie i powinniśmy je przeżyć na 100 procent. Dlatego nieustannie podnoszę sobie poprzeczkę i nie tylko marzę, ale po prostu mam odwagę konsekwentnie te marzenia realizować. Zapraszam wszystkich serdecznie do mojego świata rozpiętego pomiędzy 4 żywiołami – zachęca Martyna Wojciechowska.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj