Promocja Epsona i Agrafu dla edukacji: Projektor EB-X9 + Tablet MobiView + 32 Piloty CPS IR

  Jeszcze tylko do końca lipca 2011 trwa specjalna promocja firm Agraf i Epson skierowana do placówek edukacyjnych. W ramach promocji, za 4.799 zł brutto nabywca otrzymuje projektor Epson EB-X9, interaktywny tablet MobiView i 32 bezprzewodowe piloty umożliwiające testowanie słuchaczy podczas każdej lekcji czy wykładu, a wyniki testu – widoczne są na wyświetlaczu tabletu – natychmiast po jego zakończeniu.
  Lipiec 2011 r. — Firmy Agraf i Epson przygotowały wakacyjną promocję na wyposażenie placówek edukacyjnych w sprzęt umożliwiający prowadzenie atrakcyjnych, interaktywnych zajęć przedszkolnych, szkolnych, uniwersyteckich czy szkoleń językowych.
  Promocyjny zestaw składa się z projektora Epson EB-X9, nauczycielskiego, bezprzewodowego tabletu MoviView i 32 sztuk bezprzewodowych pilotów dla słuchaczy. Cena detaliczna 4.799 zł.
  W zestawie dostarczane jest także oprogramowanie „ZróbTo Sam! Pomocnik Nauczyciela”, które daje możliwość przygotowania własnych ćwiczeń interaktywnych. Dodatkowo można dokupić oprogramowanie do nauki języka angielskiego wydawnictwa Pearson Longman w rewelacyjnej cenie 121,77 zł brutto za poziom.
  Projektor Epson EB-X9
  Projektor o jasności 2.500 lumenów pracujący w technologii 3LCD gwarantującej najwyższą jakość obrazu i wierność kolorów. Atutem są niskie koszty eksploatacji dzięki długiej pracy lampy – do 5.000 godzin oraz 3 lata gwarancji na projektor i lampę.
  Tablet MobiView
  Bezprzewodowy tablet posiada pełną funkcjonalność tablicy interaktywnej, przy wyświetlaniu obrazu z projektora na dowolnej płaszczyźnie (dowolnym ekranie). Jest to jedyny obecnie tablet dostępny na rynku, w którym połączono technologie elektromagnetyczną z ekranem dotykowym. Daje duży komfort mobilnej pracy, przy zachowaniu wysokich parametrów interaktywnych urządzeń stacjonarnych. Tablet wyposażony jest w ekran LCD.
  Piloty CPS IR
  Bezprzewodowe piloty dla słuchaczy, za których pośrednictwem mogą oni odpowiadać na pytania z testów, wyświetlane z projektora na ekranie. Piloty są łatwe w użyciu – słuchacze wskazują prawidłową odpowiedź, z wyświetlonej listy, naciskając klawisz A, B, C lub D. Wyniki testu nauczyciel widzi natychmiast bezpośrednio na wyświetlaczu tabletu MobiView.
  Szczegóły promocji dostępne są na stronie: www.interwrite.pl
  Informacje o firmie Epson
  Epson jest globalnym liderem w dziedzinie obrazowania i innowacji. Epson dąży do tego, by przekraczać oczekiwania klientów, tworząc kompaktowe, energooszczędne i precyzyjne technologie. Oferta produktów firmy obejmuje drukarki oraz projektory 3LCD do zastosowań biznesowych i domowych, a także inne urządzenia elektroniczne i ciekłokrystaliczne.
  Grupa Epson, kierowana przez Seiko Epson Corporation z Japonii, zatrudnia na świecie ponad 80 tys. pracowników w 102 spółkach. Epson szczyci się stałym wkładem w glo¬¬balną ochronę środowiska, a także w funkcjonowanie społeczności, w których działa.
  Wizja środowiskowa 2050 – http://eco.epson.com
  Epson Europe
  Epson Europe BV z Amsterdamu to regionalna centrala grupy odpowiedzialna za Europę, Środkowy Wschód, Rosję i Afrykę. Zatrudniający 2400 pracowników oddział Epson Europe w roku fiskalnym 2009 osiągnął sprzedaż równą 1 875 milionom euro. www.epson-europe.com

  Dodatkowych informacji udzielają:

  Epson Europe BV
  Oddział w Polsce
  Dorota Wódka-Kot
  tel. (22) 375 75 16
  e-mail: [email protected]
  Internet: www.epson.pl

  Obsługa Prasowa i PR:
  INDALO Public Relations, ul. Grochowska 341/281A, 03-822 Warszawa
  komórka: 501 772 619 [email protected]

  Epson_EB-X9_01.jpg (293 KB)

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj