RuPaul najsłynniejsza drag queen świata w reality show „Być jak Drag Queen” w lipcu w Club TV

  PREMIERA: Być jak Drag Queen
  Od 9 lipca w weekendy o 22.00 na kanale Club TV

  Oto RuPaul, najsłynniejsza drag queen świata w roli gospodarza, mentora i źródła inspiracji w reality show Być jak Drag Queen. RuPaul odgrywa w programie podwójną rolę: jako kobieta ocenia i decyduje o być albo nie być uczestników, jako mężczyzna wspiera ich i pomaga przygotować się do każdego zadania, przed jakim stają. W rywalizacji udział biorą najbardziej kontrowersyjni, skandalizujący, utalentowani i nieziemsko piękni transwestyci z całych Stanów, walczący o tytuł (i koronę) królowej wśród drag queen. Z uczestnikami pracują top modelki, znani projektanci i idole amerykańskiej publiczności. Co tydzień, po ostrych zmaganiach pełnych stresu, ale i splendoru po owacyjnie przyjmowanych występach, jeden z uczestników odpada z programu, aż do wyłonienia prawdziwej królowej amerykańskich drag queen.
  W jednym z odcinków RuPaul tak opisuje program: „Musicie pamiętać, każda z nas jest królową… a więc będzie się działo!” RuPaul mówi także, jakie cechy powinien posiadać pretendent do korony: „Szukamy charyzmy, wyjątkowości, tupetu i talentu. Uczestnicy programu to osoby, które stawiły czoła przeciwnościom i zamieniły je w coś pięknego i dającego siłę”.

  Club TV to wyjątkowy kanał adresowany do kobiet o przeróżnych zainteresowaniach i potrzebach: śledzących modę i trendy, bawiących się przy programach randkowych, szukających plotek z życia gwiazd, ale także pragnących rozwijać swoje wnętrze i swój wizerunek. W swojej wyjątkowej i intrygującej ofercie programowej Club TV stawia na tematy, które naprawdę ciekawią kobiety. Przed szukającymi rozrywki, relaksu i inspiracji otwiera się świat jak z kobiecych magazynów.

  Akashia_Być jak Drag Queen_Club TV.jpg (360 KB)

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj