Nowy model skrzydeł drzwiowych wewnętrznych Life od Classen

  Wyjątkowa wytrzymałość, gwarancja bezpieczeństwa i poprawa warunków akustycznych – Classen, renomowany producent podłóg i drzwi, poszerzył kolekcję skrzydeł drzwiowych wewnętrznych Life o model pełny gładki i pełny wzmocniony. Najnowsza propozycja firmy dostępna jest w trzech orzechowych dekorach.

  Kolekcję skrzydeł drzwiowych wewnętrznych Life tworzyły dotychczas trzy modele z oryginalnymi koncepcjami przeszkleń (wąska lub szeroka szyba hartowana bezpieczna). Obecnie linia została wzbogacona o nowy model – drzwi pełne gładkie. Każdy ze wzorów występuje w trzech dekorach: orzech grafitowy, orzech jasny i orzech ciemny, które dzięki klasycznemu, a zarazem unikalnemu rysunkowi drewna orzechowego pasują do prostych i nowoczesnych pomieszczeń.

  – Drzwi pełne Life są odpowiedzią na częste zapytania klientów. Dotychczas w tej kolekcji dostępne były wyłącznie modele z przeszkleniami. Sypialnia czy gabinet to jednak miejsca, w których potrzebujemy większej prywatności i ciszy, więc z myślą o takich pomieszczeniach wzbogaciliśmy naszą ofertę. Drzwi pełne Life zapewnią oczekiwaną dyskrecję, a dodatkowo – dzięki swojej zyskującej na popularności orzechowej kolorystyce sprawią, że wnętrza będą się prezentowały elegancko i przytulnie – mówi Maciej Sporek, Szef Centrum Badawczo-Rozwojowego Classen.

  W kolekcji skrzydeł drzwiowych wewnętrznych Life zastosowane zostały okleiny z grupy f. finish, które cechuje podwyższona odporność na ścieranie. Łagodnie zaokrąglone krawędzie drzwi są okleinowane wzmocnionym obrzeżem (profil przylgi Hard Edge R), dzięki czemu dłużej zachowają estetyczny wygląd i trwałość.

  W przypadku drzwi pełnych istnieje możliwość wyboru jednego z dwóch wariantów wypełnienia – standardowego (wypełnienie w postaci tzw. plastra miodu) oraz wzmocnionego. Tu skrzydła drzwiowe wypełnione są płytą wiórowo-otworową. Znacznie masywniejsza konstrukcja pozwala na poprawę warunków akustycznych w pomieszczeniu i zapewnia drzwiom większą sztywność i wytrzymałość. Ze względu na ciężar skrzydła drzwiowe pełne wzmocnione wyposażone są w dodatkowy trzeci zawias, o czym warto również pamiętać przy zakupie ościeżnicy.

  Cena detaliczna netto: od 252,00 zł + VAT.

  # # #
  Classen jest wiodącą marką wyrobów drewnianych i drewnopochodnych w Europie. Na polskim rynku firma reprezentowana jest przez spółkę CLASSEN-POL SA, a jej główna siedziba mieści się w Rybniku-Zwonowicach. Szeroka gama produktów firmy obejmuje oprócz paneli podłogowych również drzwi, ościeżnice oraz materiały wykończeniowe.

  Więcej informacji o firmie Classen można uzyskać pod adresem www.classen.pl

  Skrzydła drzwiowe LIFE pelne

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj