Nocnik na każde zawołanie – przenośna toaleta dla dziecka

  Lato trwa. Gdy tylko pogoda sprzyja, pakujemy bagaże i uciekamy za miasto. Wakacje pachną piknikami, leniuchowaniem na plaży, spacerami po lesie, pływaniem w jeziorze. Wszyscy lubimy takie letnie wypady, jedyne czego nie lubimy to przygotowania do wyjazdu. Jest to szczególnie uciążliwe dla rodziców małych dzieci, ilość drobnych i większych akcesoriów, które trzeba zabrać dla malucha jest imponująca. Na szczęście na rynku pojawia się coraz więcej wynalazków, ułatwiających macierzyństwo, jednym z nich są przenośne nocniczki Potette Plus.

  Każda mama dobrze pamięta moment, gdy jej pociecha zaczęła korzystać z nocnika, umiejętność ta prawie nigdy nie przychodzi łatwo. Po prośbach, naukach, próbach i błędach maluch wreszcie zaczyna traktować nocnik jak swój prywatny tron i dzielnie wyrasta z etapu pieluch. Jednak w perspektywie wyjazdu wakacyjnego pojawia się kolejna pozycja na liście rzeczy do zabrania – nocnik. Tradycyjne nocniki zajmują sporo miejsca w bagażniku, są dosyć ciężkie i nie warto ich upychać w kąt bagażnika, bo nie wiadomo, kiedy okażą się przydatne w czasie jazdy. Trudno też zabrać zwykły nocnik na spacer do parku, na plac zabaw, czy wypad na zakupy do centrum handlowego.

  Innowacyjny nocnik Potette rozwiązuje wszelkie problemy związane z przemieszczaniem. Spełnia dwie funkcje – nocnika oraz nakładki na sedes. Jest to nocnik składany, nóżki, które zapewniają stabilność, można w każdej chwili złożyć na płasko. Jest niezwykle poręczny i lekki, co czyni go wygodnym w transporcie oraz w codziennym użytkowaniu. Przed wyjściem z domu po prostu składasz nocnik i wrzucasz do torby lub bagażu podręcznego. W każdym miejscu, w jakim twoje dziecko zechce siusiu wyciągasz nocniczek, rozkładasz, montujesz szybko wymienny wkład, który gromadzi nieczystości i już gotowe. Biodegradowalne wkłady jednorazowe, z pochłaniaczem cieczy eliminującym również nieprzyjemne zapachy, można wyrzucać wraz z zawartością tak jak zwykłe pieluchy jednorazowe. Jest to prosty i higieniczny sposób na rozwiązanie problemu toalety poza domem, w toalecie w centrum handlowym można szybko nałożyć nakładkę na sedes, dzięki czemu twoje dziecko nie jest narażone na niewygodę i kontakt z bakteriami.

  Z nocniczeka Potette mogą korzystać dzieci od 15-go miesiąca życia, natomiast jako nakładka na deskę służy dzieciom od 2-go roku życia (do 25 kg). Urządzenie pasuje do wszystkich rodzajów desek sedesowych. W skład zestawu Potette Plus Nocnik 2 w 1 wchodzą: trzy jednorazowe wkłady z pochłaniaczem cieczy, etui do przechowywania i transportu. Można je kupić w sklepie internetowym Ziabaqlu w cenie 63 PLN. Nocniczki dostępne są w kolorze błękitno-granatowym oraz błękitno-białym. Uśmiechy na buzie, klapki na stopy, nocnik do torby i w drogę, cieszyć się słońcem póki lato trwa!

  Potette w terenie

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj