Nice w Południowej Ameryce

  W czerwcu br. Nice zarząd grupy Nice poinformował o zakończeniu negocjacji i przejęciu udziałów w spółce Peccinin – brazylijskiego producenta i dystrybutora automatyki domowej i przemysłowej.

  To strategiczne posunięcie umożliwi firmie Nice wejście na rynek o bardzo dużym potencjale, jakim jest Południowa Ameryka, z wykorzystaniem potężnego zaplecza produkcyjnego spółki Peccinin. Należą do niego w pełni zautomatyzowane, zintegrowane fabryki umożliwiające produkcję systemów automatyki do bram garażowych, wjazdowych, rolet, systemów nadzoru i kontroli oraz systemów alarmowych. W uzgodnieniu z zarządem spółki zaplecze produkcyjne zostanie częściowo wykorzystane w celu przeniesienia części produkcji Nice na ten rynek, a także rozwinięcia dotychczasowego portfolio produktów grupy Peccinin.
  To kolejna, ważna dla rozwoju firmy Nice umowa, potwierdzająca umacniającą się pozycję Nice na światowych rynkach w branży automatyki użytkowej.
  Firma Nice z siedzibą w Oderzo, niedaleko Wenecji została założona w 1991 i jest jednym z największych dostawców inteligentnych, kompleksowych systemów zarządzania automatyką domową. Obecnie Nice z obrotami na poziomie ponad 150 mln Euro jest obecna na najważniejszych światowych rynkach w ponad 100 krajach na świecie, w Europie Zachodniej i Wschodniej, przez Stany Zjednoczone, Bliski Wschód oraz Afrykę. Odział Nice Polska istnieje od roku 1996 i tworząc sieć ponad 1000 Partnerów Handlowych na terenie całego kraju jest najsilniejszym na rynku dostawcą automatyki dla domu. W podwarszawskim Pruszkowie, gdzie mieści się główna siedziba firmy, znajduje się magazyn, dział serwisu, szkoleń i obsługi technicznej, dzięki czemu Klienci i Partnerzy Handlowi firmy mają gwarancję stabilności oraz natychmiastowej realizacji zleceń. W roku 2010 firma po raz kolejny otrzymała prestiżowy tytuł „Lider Rynku”, co potwierdza jej czołową pozycję w branży. W swojej działalności marketingowej firma Nice aktywnie angażuje się w promocję sportu w Polsce

  nicewameryce

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj