Ciekawość pierwszy stopień do…

  Co inspiruje młode Polki, jakie są ich ambicje, ciekawości, o czym marzą i czego chciałyby doświadczyć? Już we wrześniu poznamy odpowiedzi na te pytania. Na zlecenie „Ambasady Ciekawości Redd`s” TNS OBOP rozpoczął pierwsze w Polsce badanie kobiecej ciekawości. Akcję wspierają ambasadorki projektu: aktorka – Olga Frycz, dziennikarka – Zuzanna Ziomecka oraz blogerka – Karolina Gliniecka.
  Celem badania jest poznanie kobiecej natury. Chcemy dowiedzieć się jakie są młode Polki, o czym marzą, czego są ciekawe, co je inspiruje. W efekcie powstanie wielopłaszczyznowy obraz współczesnej kobiety, jej ambicji, celów życiowych oraz ciekawości – mówi Tomasz Kanton Brand PR Manager Kompanii Piwowarskiej S.A.
  Badanie będzie się składać z dwóch części – jakościowej oraz ilościowej. W ankiecie kobiety zostaną zapytane m.in. o swój stosunek do ciekawości, skrywane marzenia i ambicje oraz życiowe aspiracje. Przede wszystkim jednak pytania będą dotyczyły kobiecej ciekawości i jej natury… – Kobieca ciekawość doczekała się badawczej odsłony. Temat jest szeroki i nieoczywisty, a przez to bardzo pociągający i inspirujący – mówi Jowita Radzińska, Market Researcher TNS OBOP.
  Działania Ambasady rozbudzają ciekawość setek młodych kobiet oraz Ambasadorek. – Z przyjemnością zgodziłam się na udział w projekcie. Ambasada sprawiła, że zajrzałam w głąb siebie i przyjrzałam się swoim ciekawościom. Mam nadzieję, że nasze działania zainspirują wszystkie młode kobiety – mówi Olga Frycz. Aktorka zdradziła również jaka jest jej największa „ciekawość”. – Najbardziej jestem ciekawa samej siebie! Chciałabym stanąć na chwilę obok i poprzyglądać się sobie z zewnątrz. Z drugiej strony jestem ciekawa innych – ludzi, ich kultur oraz nieznanych miejsc – wyznaje aktorka. Czyżby Olga Frycz planowała daleką podróż w nieznane? Być może już niebawem sama zainteresowana zdradzi więcej szczegółów na ten temat.
  Wyniki badań poznamy już we wrześniu. Jesteście ciekawe?

  Karolina Gliniecka najpopularniejsza blogerka modowa Ambasadorka Projektu

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj