Wójcik, najlepiej ubrany sklep dla dzieci już od piątku

  Gdzie ubrać nasze dzieci w modne i najlepsze jakościowo rzeczy? Jaki sklep jest przyjazny maluszkom i rodzicom? Co będziemy nosić jesienią i zimą zdaniem stylistów popularnej marki ubrań dla dzieci
  w segmencie premium? Po odpowiedzi i związane z otwarciem atrakcje, zaprasza już od najbliższego piątku odnowiony salon Wójcik w bielskiej Galerii Sfera.

  – Podstawą filozofii marki Wójcik jest przekonanie, że doskonałość całości powstaje
  z doskonałości każdego detalu. Dlatego dbamy nie tylko o nasze kolekcje, ale również
  o sklepy. Troszczymy się o miejsca, do których zapraszamy dzieci i rodziców. Bardzo nam zależy, aby wizyta w salonie Wójcik była synonimem dobrze spędzonego czasu dla całej rodziny – mówi Dominika Rytwińska, Brand Manager w firmie Wójcik Fashion Group.

  Dlatego w będącym swoistą wizytówką firmy sklepie marki Wójcik w bielskiej Galerii Sfera przeprowadzono gruntowną metamorfozę. Zmianie uległy witryna, meble, kolorystyka, oświetlenie, aranżacja – wszystko po to, aby przestrzeń sklepu stała się jeszcze bardziej przyjazna dla odwiedzających. Docelowo zmiany obejmą wszystkie sklepy sieci.

  Odnowiony salon marki Wójcik w bielskiej Sferze zostanie otwarty w najbliższy piątek, 29 lipca o godz. 9.00. Przez pierwsze trzy dni na dzieci i rodziców czekać będzie mnóstwo atrakcji, wśród których znajdą m.in. malowanie buziek, warsztaty cyrkowe czy możliwość przedpremierowego zapoznania się z kolekcją Jesień/Zima 2011 oraz otrzymania bonów uprawniających do 10 procentowej zniżki. Do pozostałych sklepów sieci najnowsza kolekcja trafi czwartego sierpnia br.

  Punkt o powierzchni 135 m2 w Galerii Sfera powstał w 2001 roku i był to pierwszy firmowy sklep Wójcik. Firma posiada aktualnie 52 placówki Wójcik, których wystrój będzie sukcesywnie poddawany metamorfozie.

  Wójcik to polska marka odzieży dziecięcej. Ubranka w rozmiarze 68 – 134 cm tworzą linię Wójcik Kids, kolekcja Young to już rozmiary 122-158 cm.
  # # #
  Informacje o marce Wójcik:
  Wójcik, lider na rynku ubrań dla dzieci w segmencie marek premium, istnieje od 1987 roku i jest wiodącą marką Wójcik Fashion Sp.z o.o., Sp.k.
  Podstawą filozofii marki jest przekonanie, że doskonałość całości powstaje przez doskonałość każdego detalu. Kolekcje charakteryzuje najwyższa jakość, ciekawe wzornictwo i niespotykany design. Wójcik kreuje modę dla dzieci w wieku 0,5-7 lat.
  W Polsce sieć salonów Wójcik liczy aktualnie 52 placówki, w tym sklepy własne, franczyzowe oraz placówki partnerskie. Wójcik obecny jest także w Finlandii, Szwecji, Niemczech, Czechach, Słowacji, Rosji, USA, Wielkiej Brytanii i na Ukrainie.
  Od 2009 roku do Wójcik Fashion należy również marka Hot Oil, która reprezentuje ubrania
  w stylu young casual dla dzieci i młodzieży w wieku 7-14 lat.

  Więcej informacji o firmie Wójcik Fashion można uzyskać pod adresem www.wojcik.com.pl Internetowy sklep: http://www.wojcikonline.com/

  Wójcik Sfera Bielsko Biała

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj