Parkiet Witex Jesion Baroque

  Naturalne drewno, podobnie jak wino, z wiekiem staje się bardziej szlachetne i wytworne. To budulec, który mimo upływu czasu zachwyca usłojeniem, strukturą i barwą, będąc przy tym trwałym i wytrzymałym materiałem. Kolekcje drewnianych parkietów firmy Witex, nawiązując do cenionych od lat właściwości drewna, umożliwią stworzenie wnętrz urokliwych, a jednocześnie urzekających klasycznym pięknem i prostotą.

  Potrójna moc
  Niemiecka firma Witex swoją renomę w dużej mierze zdobyła dzięki wysokiej klasy laminowanym panelom podłogowym. Łącząc ich zalety z naturalnym tworzywem, dała się również poznać jako producent wyjątkowych podłóg z litego drewna. W swojej ofercie posiada bowiem trzy kolekcje stylowych parkietów, różniących się dekorem i wymiarami (pełna deska – 2000×138 mm, podwójna deska i potrójna klepka 2266×188 mm). Deski, o grubości 14 mm, wykonane zostały ze szlachetnych gatunków drewna, takich jak dąb, jesion, orzech, czy merbau, które dzięki odpowiedniej twardości gwarantują wysoką wytrzymałość i trwałość przez długie lata. Dodatkową ochronę stanowi trzywarstwowa, klejona krzyżowo struktura panela, która zapobiega naturalnej pracy drewna, ograniczając w ten sposób możliwość powstania nieestetycznych szpar czy wybrzuszeń. Warstwa wierzchnia również została zabezpieczona w odpowiedni sposób, a 5-krotny system pokrycia powierzchni zapewnia odporność na zużycie i ścieranie. Wszystkie te zalety w połączeniu z bezklejowym systemem montażu Real LOC dają pewność, że nasza podłoga będzie zachwycać przez długi czas i z roku na rok nabierać dojrzalszego charakteru.
  Drewno nie jedną ma twarz
  Ogromną zaletą naturalnego drewna jest niepowtarzalny wygląd każdej deski – nieregularne usłojenie, sęki czy kolorystyka. Takie są również parkiety warstwowe firmy Witex, których bogactwo barw i dekorów otwiera przed nami szerokie spectrum możliwości aranżacyjnych. Wybrać możemy wzór pełnej lub podwójnej deski oraz potrójnej klepki, a w ich obrębie rodzaj drewna (dąb, orzech, jesion oraz merbau) i typ wykończenia warstwy wierzchniej. Parkiety drewniane poddawane są specjalnym procesom obróbki, jak bejcowanie, olejowanie, bielenie, czy lakierowanie, dzięki czemu znacznie zyskują na wyrazie. Olejowane dekory (np. Jesion Country czy Dąb Latte) wyglądają bardzo naturalnie, dlatego też będą doskonałym wykończeniem wnętrz urządzonych w rustykalnym stylu. Z kolei ciemny, bejcowany Dąb Granite wpisze się w nowoczesne, chłodne aranżacje. Egzotyczny dekor, jak Merbau Natur, stanowi natomiast dobrą podstawę kolonialnych mieszkań, gdzie będzie współgrać z masywnymi meblami i dodatkami z naturalnych tkanin. Szeroki wybór wzorów z kolekcji parkietów firmy Witex sprawia, że nasza podłoga będzie dokładnie taka, jak zaplanowaliśmy. Co ważniejsze, naturalne drewno komponuje się w zasadzie z każdym projektem wnętrza, dlatego bez konieczności gruntownego remontu z łatwością będziemy mogli zmienić naszą aranżację.
  Drewniane podłogi dodają uroku każdemu wnętrzu, a przy tym nigdy nie wychodzą z mody, wręcz przeciwnie z biegiem lat zyskują na szlachetności. Parkiety warstwowe firmy Witex w połączeniu z wysoką trwałością, będą więc ozdabiać nasze domy przez długi czas.

  Pełna deska:
  Wymiary deski: 2000×138 mm
  Warstwa użytkowa: 3,5 mm
  Grubość deski: 14 mm

  Merbau Natur, lakier
  Cena brutto: 284,90 zł

  Dąb Natur, lakier
  Cena brutto: 294,90 zł

  Jesion Country bielony, olej
  Cena brutto: 274,90 zł

  Podwójna deska:
  Wymiary deski: 2266×188 mm
  Warstwa użytkowa: 3,5 mm
  Grubość deski: 14 mm

  Jesion bielony, lakier matowy
  Cena brutto: 244,90 zł

  Dąb Natur, lakier
  Cena brutto: 229,90 zł

  Merbau Natur, lakier
  Cena brutto: 249,90 zł

  Dąb Latte bielony, olej
  Cena brutto: 239,90 zł

  Potrójna klepka

  Wymiary deski: 2266×188 mm
  Warstwa użytkowa: 3,5 mm
  Grubość deski: 14 mm

  Dąb Classic Brown, lakier
  Cena brutto: 182,90 zł

  Dąb Natural, lakier
  Cena brutto: 138,90 zł

  Dąb Natur, lakier
  Cena brutto: 143,90 zł

  Dąb Natur bielony, olej
  Cena brutto: 174,90 zł

  Dąb Natur bielony, lakier matowy
  Cena brutto: 170, 90 zł

  Dąb Latte bielony, olej
  Cena brutto: 199,90 zł

  Dąb Granite bejcowany, lakier
  Cena brutto: 174,90 zł

  Dąb Wędzony, lakier matowy
  Cena brutto: 219,90 zł

  Jesion Natur, lakier
  Cena brutto: 170,90 zł

  Jesion Baroque, lakier
  Cena brutto: 182,90 zł

  Jesion Country bielony, lakier
  Cena brutto: 179,90 zł

  Jesion Natur bielony, lakier
  Cena brutto: 194,90 zł

  Merbau Natur, lakier
  Cena brutto: 186,90 zł

  Orzech Natur, lakier
  Cena brutto: 262,90 zł

  Producent:
  WITEX Polska Spółka z o.o.
  ul. Mińska 38, 54-610 Wrocław
  http://www.witex.com
  ————————————————————————————————————————————–
  WITEX to firma z ponad 30-letnim doświadczeniem w produkcji wysokogatunkowych podłóg. O jej niewątpliwym wkładzie w rozwój tej dziedziny przemysłu świadczy m.in. fakt, iż należy do grona współwynalazców podłogi laminowanej. Dzięki dostosowaniu usług do potrzeb Klientów i partnerskiej współpracy handlowej WITEX cieszy się dużym uznaniem wśród odbiorców na całym świecie.

  Parkiet_Witex_Jesion_Baroque.jpg (104 KB)

  Related Images:

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj