Bo mężczyzna w życiu powinien… mieć iPada!

  Założyć własną firmę, wyruszyć w podróż dookoła świata, zbudować dom, posadzić drzewo… A co znalazłoby się na Twojej liście rzeczy, które w życiu powinien zrobić mężczyzna? Dodaj swój pomysł do unikalnej „Męskiej Listy Dove Men+Care”, która powstaje na profilu „Męski Świat” na Facebooku, odbierz zestaw kosmetyków i powalcz o iPada2.

  W dodawaniu do Męskiej Listy Dove Men+Care unikalnych pomysłów może wziąć udział każdy, kto chciałby wypróbować nowe, stworzone specjalnie dla mężczyzn kosmetyki Dove Men+Care. Pierwsze 30 tysięcy osób, które prześle swoje sugestie zostanie nagrodzone próbkami kosmetyków zaspokajających potrzeby męskiej skóry. Mini zestawy, składające się z żelu pod prysznic i antyperspirantu, będzie można odebrać w sieciach salonów prasowych Inmedio, Inmedio Cafe oraz Relay.

  Mini kosmetyki Dove Men+Care to jednak nie wszystko, o co można zawalczyć w zabawie. W finale akcji administratorzy wybiorą 100 osób, które przez portal społecznościowy Facebook zaproszą najwięcej znajomych do skorzystania z aplikacji Męski Świat. Z grupy tej jury wytypuje autorów trzech najlepszych propozycji do Męskiej Listy Dove Men+Care i każdego z nich nagrodzi iPadem2!

  Zapraszamy do zabawy!

  Więcej informacji na www.facebook.com/meskiswiat

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj