By łatwo i skutecznie ocieplić dom – klej Montagefix-ST firmy Den Braven

  Docieplanie budynku kojarzy się przede wszystkim z długotrwałymi pracami oraz bałaganem jaki powodują. Należący do rodziny „Złote Gwoździe” klej Montagefix-ST firmy Den Braven ma szansę zmienić ten stereotyp. Dzięki swoim doskonałym właściwościom pozwoli on na szybki i bezproblemowy montaż płyt styropianowych, gwarantując przy tym trwałe i skuteczne ocieplenie naszego domu.
  Choć latem mało kto myśli o zimowych chłodach, jest to najlepszy moment na wykonanie izolacji domu. Tym bardziej, że otulony styropianem nie tylko będzie on cieplejszy i oszczędniejszy w sezonie grzewczym, ale nie będzie się również tak bardzo nagrzewał podczas upałów, co pozwoli nam cieszyć się komfortową temperaturą zimą oraz przyjemnym chłodem podczas lata. Jednak by izolacja była trwała i skuteczna, bardzo istotnym elementem jest wybór odpowiedniego środka mocującego styropian do ściany, takiego jak choćby Montagefix-ST firmy Den Braven.
  Na ciepły dom
  Montagefix-ST firmy Den Braven jest jednoskładnikowym, utwardzanym pod wpływem wilgoci klejem poliuretanowym stworzonym z myślą o szybkim i wygodnym mocowaniu płyt styropianowych. Dzięki swoim właściwościom znacznie ułatwia i przyspiesza on proces ocieplania budynku – do jego nałożenia wystarczy bowiem zwykły pistolet do piany. Pozwala to zapomnieć o wiadrach, mieszalnikach, szpachelkach, długotrwałym przygotowaniu i całym bałaganie, który do tej pory nieodłącznie związany był z procesem montażu izolacji. Montagefix-ST firmy Den Braven jest również bardzo łatwy do nałożenia, szczególnie w porównaniu z bitumicznymi masami hydroizolacyjnymi, ponieważ nie wymaga żmudnego rozprowadzania po powierzchni ściany. Jest to zasługą bardzo wysokiej stabilności wymiarowej oraz niskorozprężalności. Po nałożeniu odpowiedniej ilości pianki i zamocowaniu płyty styropianowej nie następuje dalsze zwiększanie objętości kleju, co mogłoby powodować deformację i nieestetyczne pofałdowanie powierzchni. Dodatkowo, Montagefix-ST firmy Den Braven charakteryzuje się szeroką tolerancją temperaturową oraz wysoką odpornością na działanie grzybów i pleśni, dzięki czemu mamy gwarancję, że nie będą one rozwijać się pod naszą świeżo położoną izolacją. Oczywiście jak przystało na klej tego typu, Montagefix-ST jest bardzo dobrze przyczepny do wszelkiego rodzaju podłoży budowlanych takich jak beton, gazobeton, bloczki silikatowe, zaprawy tynkarskie i murarskie, drewno, stal, metal, ceramika budowlana, tworzywa sztuczne (twarde PCW, poliester, PU itp.) oraz podłoża mineralne i bitumiczne.
  Uniwersalność i bezpieczeństwo
  Poza mocowaniem płyt styropianowych EPS używanych do ocieplania budynku metodą bezspoinową, Montagefix-ST firmy Den Braven doskonale sprawdza się również w innych zastosowaniach związanych z izolacją cieplną budynku. Klej ten może być z powodzeniem stosowany podczas wypełniania szczelin pomiędzy płytami styropianowymi (eliminacja mostków cieplnych), dylatacji pionowych w murach, izolacji dachów i stropodachów, uszczelniania złączy oraz termoizolacji fundamentów, ścian piwnic i innych podziemnych części budynku. Jednym słowem wszędzie tam, gdzie liczą się bardzo dobre właściwości termoizolacyjne.
  Kolejnym wielkim atutem kleju Montagefix-ST jest bezpieczeństwo jego użytkowania. Nie zawiera on bowiem takich szkodliwych związków jak rozpuszczalniki, (H)CFC, PCB i formaldehyd, dzięki czemu nie wywiera on negatywnego wpływu na zdrowie użytkownika oraz środowisko naturalne.
  Klej Den Braven Montagefix-ST, cena hurtowa brutto –27,54 pln

  www.denbraven.pl

  Firma Den Braven East Sp. z o.o. z siedzibą w Wysogotowie koło Poznania została założona w 1991 roku jako wschodnioeuropejski oddział Grupy Den Braven. Holding Den Braven Sealants jest liderem technologii uszczelnień w Europie, a marka Zwaluw (Jaskółka z j. holenderskiego) jest rozpoznawalna na całym świecie. Terenem działania Den Braven East jest nie tylko Polska, ale i inne kraje Europy Wschodniej i Azji (Rosja, Litwa, Łotwa, Estonia, Ukraina, Białoruś, Azerbejdżan i Kazachstan). Od 2000 r. dysponuje również oddziałem w Moskwie. Den Braven East oferuje szeroki wybór produktów chemii budowlanej obejmujący: silikony, piany poliuretanowe, masy uszczelniające, takie jak akryle, kauczuki i butyleny, kleje montażowe, kleje do drewna i paneli, MS – polimery, kity, fugi, szpachlówki, grunty, impregnaty do drewna, plastyfikatory, środki czyszczące, taśmy dekarskie, samorozprężne taśmy uszczelniające, szpachelki, lakiery w sprayu, hydroizolacje, akcesoria do pian poliuretanowych, pistolety ręczne oraz pneumatyczne i akumulatorowe do silikonów, narzędzia. Dzięki uznanej jakości produkty Den Braven znajdują powszechne zastosowanie w budownictwie, przemyśle, motoryzacji, szklarstwie i gospodarstwie domowym. Den Braven dysponuje magazynami o powierzchni ponad 5000 miejsc paletowych. Produkty firmy dostarczane są w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia

  montagefix.JPG (122 KB)

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj