Ruszyła rejestracja on-line na Targi Infrastruktura 2011

  Rozpoczęły się już zapisy on-line na jedno z najważniejszych wydarzeń dla branży budowlanej – IX Międzynarodowe Targi Infrastruktury Miejskiej i Drogowej Infrastruktura 2011. Zapisując się na stronie www.infrastruktura.info/rejestracja będzie można bezpłatnie uczestniczyć w tym prestiżowym wydarzeniu, zapoznać się z kompleksową ofertą z zakresu infrastruktury miejskiej i drogowej, wziąć udział w szkoleniach i konferencjach prowadzonych przez ekspertów, a także nawiązać cenne kontakty biznesowe. Targi Infrastruktura 2011 odbędą się w dniach 15-17 listopada w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Honorowy patronat nad dziewiątą edycją wydarzenia objęli Minister Infrastruktury oraz Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy, a patronat merytoryczny Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

  ¬- Targi Infrastruktura to wydarzenie, które niezmiennie cieszy się ogromną renomą wśród przedstawicieli branży. Od lat w trakcie imprezy wystawcy prezentują wszechstronne oferty produktów, usług i rozwiązań dla branży, co sprawia, że Targi Infrastruktura stanowią skarbnicę wiedzy na temat aktualnych trendów rynkowych. Na naszych targach gościmy reprezentantów władz i instytucji państwowych, a także inwestorów z Polski i za granicy, dzięki czemu Infrastruktura 2011 to doskonała okazja, by porozmawiać o biznesie i nawiązać cenne kontakty handlowe. Imprezie towarzyszy również bogaty program szkoleń i konferencji przygotowany we współpracy z kluczowymi instytucjami w kraju zajmującymi się tematyką infrastruktury. Zachęcamy zatem do rejestrowania się on-line, mając nadzieję na goszczenie Państwa na targach – mówi Urszula Potęga, prezes zarządu MT Targi, organizatora Targów Infrastruktura.

  Bogaty katalog dla infrastruktury
  Na stoiskach podczas Targów Infrastruktura prezentować się będą firmy wykonawcze i usługowe, producenci i dystrybutorzy maszyn i urządzeń budowlanych, kruszyw i surowców wykorzystywanych do budowy dróg i autostrad. Zwiedzający będą mogli zapoznać się również z ofertą dostawców rozwiązań, technologii i osprzętu z zakresu bezpieczeństwa i zarządzania ruchem drogowym, w tym oznakowania pionowego i poziomego. Nie zabraknie również propozycji projektantów, firm zajmujących się architekturą zieleni, czy wyposażeniem obiektów użyteczności publicznej.

  Zastrzyk aktualnej wiedzy
  W programie tegorocznej edycji targów przewidzianych jest szereg profesjonalnych konferencji poświęconych tematyce infrastruktury miejskiej i drogowej. Instytut Badawczy Dróg i Mostów przygotuje dwie konferencje – „Nowe metody diagnostyki nawierzchni dróg” oraz „Aktywne Inteligentne Bariery Drogowe i Mostowe”. W trakcie Targów Infrastruktura odbędzie się także konferencja na temat ustawy o audycie bezpieczeństwa ruchu drogowego zorganizowana przez Ministerstwo Infrastruktury i Krajową Radę Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Z kolei Stowarzyszenie Polski Kongres Drogowy przygotuje Forum „Zarządzanie drogami – nowe wyzwania”. Co więcej na targach odbędzie się specjalne spotkanie poświęcone kwestii bezpieczeństwa i przestrzegania przepisów bhp przy budowie i remoncie dróg, autostrad i mostów, a także konferencja „Koleje dużych prędkości w Polsce”. Zwiedzający będą mogli również wziąć udział w II edycji Forum „Moja Innowacja”. Oprócz tego, w programie targów zaplanowano Dzień Maszyn Budowlanych, podczas którego odbędzie się II edycja debaty na temat maszyn i urządzeń budowlanych oraz konferencja SecTrans „Bezpieczeństwo w transporcie publicznym” przygotowana przez Centrum Kształcenia Ustawicznego w Inżynierii Komunikacyjnej „IKKU”.

  Współpraca merytoryczna
  Targi Infrastruktura 2011 organizowane są we współpracy z Sejmową Komisją Infrastruktury, Krajową Radą Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Głównym Inspektoratem Transportu Drogowego, Instytutem Badawczym Dróg i Mostów, Ogólnopolską Izba Gospodarczą Drogownictwa, Stowarzyszeniem Inteligentne Systemy Transportowe ITS Polska, Polskim Kongresem Drogowym, Unią Metropolii Polskich, Związkiem Powiatów Polskich oraz Związkiem Województw RP.

  Szczegółowe informacja dostępne są na stronie www.infrastruktura.info.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj