Projektory Epson w warszawskim metrze – wyświetlają reklamy

  Zanim jeszcze bladym świtem na tory wyjadą pierwsze pociągi warszawskiego metra, na 4 stacjach: Natolin, Imielin, Dworzec Gdański i Marymont włączane są zdalnie projektory Epson EB-Z8050W o jasności 7.000 lumenów, i na wielkich ekranach Stroer INFOSCREEN (1,7x3m) rozpoczynają wyświetlanie reklam i informacji.
  Projektory zainstalowane są w hermetycznych obudowach wyposażonych w kamerę umożliwiającą, poprzez światłowodową sieć LAN, zdalną kontrolę prawidłowości wyświetlanych obrazów i treści reklamowych oraz zdalne zarządzanie tym, co jest prezentowane. Wyświetlane treści dostarczane są do projektora z lokalnego serwera zainstalowanego na każdej stacji. Zdalny jest również monitoring prawidłowości jego pracy oraz włączanie i wyłączanie. Ekrany zainstalowane są za torami – po jednym w każdym kierunku jazdy. Zgodnie z wymogami bezpieczeństwa, czujnik ruchu wyłącza projekcję w chwili wjazdu pociągu na stację.
  Projektory pracują nieprzerwanie po co najmniej 20 godzin dziennie, przez cały rok.
  http://www.infoscreen.com.pl/technologia.aspx

  Lipiec 2011 r. — Osiem projektorów Epson EB-Z8050W pracuje na 4 stacjach warszawskiego metra wyświetlając treści informacyjno reklamowe w ramach zarządzanego i realizowanego przez Stroer projektu INFOSCREEN.
  INFOSCREEN
  INFOSCREEN to wielkoformatowe ekrany, na których jest emitowany program w jakości HD stanowiący połączenie atrakcyjnych treści o charakterze informacyjno-rozrywkowym z reklamą. Zawiera on wiadomości lokalne, z kraju i ze świata, biznes, giełda, sport, motoryzacja, prognoza pogody, interesujące filmy, kreskówki, informacje o wydarzeniach kulturalnych i wiele innych. Dostawcami treści są partnerzy m.in.: Animal planet, Discovery, TVN, Aktivist, Multikino, Radio Zet, Polska Presse, Sport.pl.
  Projektory Epson 3LCD
  Dzięki technologii wyświetlania obrazu Epson 3LCD, wysokiej rozdzielczości WXGA (1280×800)
  i jasności 7.000 lumenów, nawet na mocno oświetlonych stacjach metra pasażerowie widzą wyraźne, jasne obrazy o naturalnych, dobrze nasyconych barwach. Zależnie od lokalnych potrzeb na poszczególnych stacjach projektory wyposażone są w obiektywy o różnej ogniskowej i różnym zakresie zoom. Dzięki elektrycznemu napędowi, ostrość i przybliżenie (zoom) sterować można zdalnie, podobnie jak i kontrolować parametry pracy projektora m.in., tak ważną – dla żywotności lampy i bezpieczeństwa – temperaturę wewnątrz projektora.
  Informacje o firmie Epson
  Epson jest globalnym liderem w dziedzinie obrazowania i innowacji. Epson dąży do tego, by przekraczać oczekiwania klientów, tworząc kompaktowe, energooszczędne i precyzyjne technologie. Oferta produktów firmy obejmuje drukarki oraz projektory 3LCD do zastosowań biznesowych i domowych, a także inne urządzenia elektroniczne i ciekłokrystaliczne.
  Grupa Epson, kierowana przez Seiko Epson Corporation z Japonii, zatrudnia na świecie ponad 80 tys. pracowników w 102 spółkach. Epson szczyci się stałym wkładem w glo¬¬balną ochronę środowiska, a także w funkcjonowanie społeczności, w których działa.
  Wizja środowiskowa 2050 – http://eco.epson.com
  Epson Europe
  Epson Europe BV z Amsterdamu to regionalna centrala grupy odpowiedzialna za Europę, Środkowy Wschód, Rosję i Afrykę. Zatrudniający 2400 pracowników oddział Epson Europe w roku fiskalnym 2009 osiągnął sprzedaż równą 1 875 milionom euro. www.epson-europe.com

  Dodatkowych informacji udzielają:

  Epson Europe BV
  Oddział w Polsce
  Dorota Wódka-Kot
  tel. (22) 375 75 16
  e-mail: [email protected]
  Internet: www.epson.pl

  Obsługa Prasowa i PR:
  INDALO Public Relations, ul. Grochowska 341/281A, 03-822 Warszawa
  komórka: 501 772 619 [email protected]

  P6032622.JPG (194 KB)

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj