Sprytnie i szybko, czyli pomysłowe pieczenie z nową linią tartych bakalii marki BackMit

  Niepowtarzalny smak i kuszący zapach – to pierwsze skojarzenia, przywodzące na myśl domowe wypieki. W natłoku codziennych obowiązków współczesnej kobiecie ciężko znaleźć jednak chwilę na takie czynności, jak pieczenie. Nowa linia artykułów marki Backmit, w skład której wchodzą najwyższej jakości Mak mielony, Tarte Orzechy laskowe, Tarte Orzechy włoskie oraz Tarte Migdały, z pewnością rozwiąże ten problem. Produkty te pozwolą bowiem zaoszczędzić czas nowoczesnej pani domu, a przy okazji uzupełnią wyśmienicie jej własne przepisy kulinarne.

  Radość z pieczenia

  Innowacyjne rozwiązania, ułatwiające pracę w kuchni, nie dotyczą jedynie wymyślnych sprzętów AGD. Producenci artykułów spożywczych również wychodzą nam naprzeciw. Założeniem jest bowiem, iż przygotowanie posiłków ma sprawiać przyjemność, a przy okazji nie zajmować całego dnia. Dlatego też firma Vog Polska z o.o., próbując sprostać tym wymaganiom, wypuściła znakomitą serię tartych bakalii marki BackMit, na którą składają się Mak mielony, Tarte Orzechy włoskie, Tarte Orzechy laskowe oraz Tarte Migdały. Dzięki nim takie dania, jak codzienne ciasta, świąteczne wypieki, bądź urodzinowe torty, przestaną kojarzyć się z trudnymi i czasochłonnymi recepturami. Mak mielony marki BackMit to produkt, którego w nowoczesnej kuchni zabraknąć nie może. Gotowy do użytku po dodaniu gorącego mleka ułatwi szybkie przyrządzenie makowca, tortu makowego, czy kruchego ciasta z makiem. Tarte Orzechy laskowe marki BackMit, z kolei, sprawdzą się, jako dodatek do placka orzechowego, bądź orzechowych rogalików. Tarte Orzechy włoskie marki BackMit, kolejna propozycja firmy Vog Polska sp. z o.o., skierowana jest zaś do miłośników keksu, babki orzechowej i strudla orzechowego. Tarte Migdały, natomiast, to pomysł na przepyszny comber, a także kulki czekoladowo- migdałowe, które zachwycą zwłaszcza najmłodszych z domowników.

  Tylko najwyższej jakości

  Sukces w pieczeniu, zależy nie tylko od dobrego przepisu. Przygotowując ciasto warto zwrócić uwagę również na świeżość oraz pochodzenie mieszanych ze sobą składników. Tarte bakalie marki BackMit świetnie spiszą się zatem w roli zarówno praktycznych, jak i bezpiecznych dla naszego zdrowia dodatków. Mak mielony oraz Tarte Orzechy włoskie, Tarte Orzechy laskowe oraz Tarte Migdały, wchodzące w skład nowej serii marki BackMit, pochodzą z gatunkowo najlepszych surowców, sprawdzanych na bieżąco przez państwowy urząd kontroli jakości. Mak poddawany jest opatentowanemu, naturalnemu procesowi, który umożliwia wykorzystanie go do celów spożywczych. Raz do roku zbierane i składowane są zaś, starannie wyselekcjonowane, orzechy laskowe, migdały, oraz najjaśniejsze orzechy włoskie. W trakcie jednego cyklu produkcyjnego surowiec każdego produktu jest z osobna tarty i natychmiast, w atmosferze specjalnego spożywczego gazu obojętnego, pełniącego funkcję przedłużającą przydatność do spożycia, umieszczany w opakowania chroniące zawartość przed światłem. Dodatkowo tarte bakalie marki BackMit nie zawierają dodatków, które z reguły zmieniają smak ciasta, mamy zatem pewność stosowania naturalnych wyrobów, zapewniających najwyższą jakość i indywidualność własnych przepisów. Na szczególną uwagę zasługuje również ujednolicona szata graficzna, która wzbogacona została o ciekawe przepisy, ułatwiające przygotowanie doskonałych wypieków.

  Tarte Orzechy Wloskie, Tarte Orzechy laskowe oraz Tarte Migdały marki BackMit zakupić możemy w woreczkach 200 gramowych, z kolei Mak mielony, dla zwiększenia komfortu pieczenia w okresie świątecznym, zarówno w opakowaniach 200 gramowych, jak i 1 kg.

  Przepis na kulki czekoladowo – migdałowe

  Składniki:
  150 g masła
  250 g cukru pudru
  Białka z 2 jaj
  200 g tartych migdałów BackMit
  200 g czekolady
  Kakao w proszku do obtoczenia kulek

  Przygotowanie:

  Masło utrzeć z cukrem na gładką masę, dodać pozostałe składniki. Masę odstawić w chłodne miejsce na 1 godzinę. Formować małe kulki, obtaczać je w mieszance kakao z cukrem, włożyć do papierowych foremek i odstawić w chłodne miejsce.

  Smacznego!

  Mak mielony marki BackMit
  Masa netto: 200 g, 1 kg
  Cena brutto 200 g:
  Cena brutto 1kg:
  Marka: BackMit
  Producent: VOG Sp. z o.o.

  Tarte Orzechy włoskie marki BackMit
  Masa netto: 200 g
  Cena brutto:
  Marka: BackMit
  Producent: VOG Sp. z o.o.

  Tarte Orzechy laskowe marki BackMit
  Masa netto: 200 g
  Cena brutto:
  Marka: BackMit
  Producent: VOG Sp. z o.o.

  Tarte Migdały marki BackMit
  Masa netto: 200 g
  Cena brutto:
  Marka: BackMit
  Producent: VOG Sp. z o.o.

  ——————————————————————————————————————————————————-
  Firma VOG Polska Sp. z o.o. powstała w 1994 roku, początkowo pod nazwą KRESTO- Polska. W 1999 pozyskała nowego właściciela VOG AG-austriackie przedsiębiorstwo z centralno-europejską kompetencją, własnymi spółkami w 7 krajach, doświadczeniem w produkcji win i oleju jadalnego, jak również w imporcie oraz w handlu produktami spożywczymi i przemysłowymi. Certyfikowany system zarządzania bezpieczeństwem żywności HACCP gwarantuje bezpieczeństwo oraz wysoką jakość produktów.

  VOG Polska Sp. z o.o.
  ul.Przemysłowa 8
  96-100 Skierniewice
  www.vog.pl

  Tarte_orzechy_wloskie_200_g_BackMit.jpg (51 KB)

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj