POLBRUK Budowlaną Marką Roku 2010

  Polbruk S.A. po raz czwarty z rzędu został wyróżniony w rankingu marek budowlanych, jednym z największych i najważniejszych tego typu badań prowadzonych w Polsce.

  W kategorii kostka brukowa – POLBRUK otrzymał tytuł BUDOWLANEJ MARKI ROKU 2010.

  Nagroda jest tym cenniejsza, iż nadawana jest na podstawie obiektywnych, ogólnopolskich badań, przeprowadzanych w różnych grupach odbiorców produktów budowlanych. Tegoroczne badanie zostało przeprowadzone w maju 2011 roku na próbie ok. 2000 firm wykonawczych, które wskazywały m.in.: marki budowlane najwyższej jakości, marki budowlane o najlepszej relacji ceny do jakości oraz marki budowlane najchętniej wybierane. Budowlaną marką roku w danej kategorii asortymentowej zostaje ta, która osiągnęła najwyższą ocenę ważoną, tj:

  – marka uznawana za markę najwyższej jakości w porównaniu z konkurencją (waga 40%)

  – marka o najlepszej relacji ceny do jakości (waga 30%)

  – marka najczęściej stosowana przez wykonawców (waga 30%)

  Tegoroczna nagroda jest dla nas wielkim sukcesem, gdyż dowodzi, że marka Polbruk osiągnęła ugruntowaną pozycję na rynku materiałów budowlanych.

  ——————————————————————————————————————————————————-
  Firma Polbruk S.A. to ogólnopolski producent kostki brukowej oraz wyrobów drogowych, działający na rynku od 18 lat (początkowo B-Complex, potem Polbet B-Complex, przejmując po kolei zakłady od firm: Polbet, Jadar, Faelbud). Od 1998 roku jest częścią irlandzkiego koncernu budowlanego CRH plc – jednego z największych dystrybutorów materiałów budowlanych na świecie. Spółka obecnie oferuje ponad 150 produktów : od klasycznych, prostych wzorów i kształtów po wyszukane, niezwykle ozdobne formy. Produkty Polbruk sprzedawane są klientom indywidualnym w ponad 800 hurtowniach i składach budowlanych na terenie całego kraju. Ponadto firma dystrybuuje swoje wyroby poprzez sieci handlowe: PSB, Saint Gobain, Nomi czy Leroy Merlin.

  Polbruk S.A.
  Ul. Nowy Świat 16 c
  80-299 Gdańsk
  www.polbruk.pl
  Infolinia: 801 081 551

  dyplom_polbruk_budowlana_marka_roku_2010.jpg (206 KB)

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj