Napój zawsze pod ręką – termosy marki Altom Design

  Wakacje to okres podróży i niezapomnianych przygód. Podczas długich, ekscytujących wycieczek, nierzadko brakuje nam gorącej kawy. Kolekcja termosów marki Altom Design stanowi rozwiązanie problemu wakacyjnych wyjazdów i biwaków. Różnego rodzaju naczynia, przeznaczone do przechowywania ciepłych oraz zimnych napojów, zapewnią ich odpowiednią temperaturę w każdej sytuacji.

  Komu w drogę … temu termos marki Altom Design

  Termos – naczynie do zadań specjalnych,
  o podwójnych, połączonych próżnią techniczną ściankach, to niezbędne wyposażenie każdego biwakowicza i podróżnika. Perfekcyjny termos powinien przez długi czas utrzymywać odpowiednią temperaturę napoju, a przy tym być wytrzymały oraz szczelny, by nic się nie uszkodziło i nie wyciekło podczas przenoszenia. Kolekcja marki Altom Design to cztery rodzaje termosów, które bez wątpienia spełnią wymogi funkcjonalnego urządzenia. Ich zewnętrzna obudowa wykonana została
  z wysokiej jakości stali nierdzewnej, podobnie jak wkład wewnętrzny, którym zastąpione zostało podatne na uszkodzenia szkło, stosowane w większości tradycyjnych termosów. Stalowy wkład w połączeniu z próżniową izolacją uzyskuje wysokie właściwości izolacyjne, co pozwala utrzymać ciepło lub zimno przez wiele godzin. Dzięki temu termosy marki Altom Design sprawdzą się nawet podczas długich podróży, a my będziemy mogli cieszyć się smakiem gorącej kawy o każdej porze dnia i nocy. Uszkodzenia mechaniczne również nie będą stanowić problemu, a ryzyko rozlania zredukują specjalne rozwiązania, jak przycisk zabezpieczający, czy pompka, która umożliwia stopniowe dozowanie napoju.

  Elegancja i praktyczność w każdym calu

  Kolekcja termosów marki Altom Design to nie tylko ciekawe i funkcjonalne rozwiązania, ale również szeroki wybór. Dzięki temu każdy będzie mógł dopasować wielkość i rodzaj naczynia do swoich potrzeb. Szczelnie zamykany termos pocisk i termos profilowany to doskonały kompan każdej wycieczki. Są lekkie, poręczne i dostępne w trzech pojemnościach – 0,5l, 0,75l oraz 1l, a dodatkowo wyposażone zostały w praktyczne wieczko, które może pełnić rolę turystycznego kubka. Z kolei termos dzbanek i termos z pompką to idealny partner do grilla na tarasie czy rodzinnego pikniku. Pierwszy z nich o pojemności 1,2l lub 2l jest bardzo elegancki i wyglądem przypomina tradycyjny dzbanek lub czajnik, dlatego będzie świetnie prezentował się na stole. Dzięki dobrze wyprofilowanej rączce jest poręczny i wygodny w użyciu. Ostatnią z propozycji marki Altom Design jest termos z pompką (2l), który poza możliwością dozowania ilości napoju, cechuje się dodatkowym zabezpieczeniem przed przypadkowym naciśnięciem pompki w czasie transportu oraz zdejmowaną pokrywą, ułatwiającą jego czyszczenie wewnątrz.

  Wakacje to sielankowy okres, który wspominamy z nutką tęsknoty przez resztę zapracowanych dni roku. Warto zatem zadbać, by nasze letnie przygody stanowiły niesamowite przeżycia i nic nie zakłóciło naszego odpoczynku. Termosy marki Altom Design ułatwią to zadanie, dbając by gorący lub zimny napój był zawsze w zasięgu ręki.

  Termos pocisk
  Pojemność: 0,5l
  Cena detaliczna: 18zł

  Termos pocisk
  Pojemność: 0,75l
  Cena detaliczna: 25zł

  Termos pocisk
  Pojemność: 1l
  Cena detaliczna: 27zł

  Termos profilowany
  Pojemność: 0,5l
  Cena detaliczna: 22zł

  Termos profilowany
  Pojemność: 0,75l
  Cena detaliczna: 27zł

  Termos profilowany
  Pojemność: 1l
  Cena detaliczna: 30zł

  Termos dzbanek
  Pojemność: 1,2l
  Cena detaliczna: 45,50zł

  Termos dzbanek
  Pojemność: 2l
  Cena detaliczna: 52zł

  Termos z pompką
  Pojemność: 2l
  Cena detaliczna: 88zł

  Marka: Altom Design
  Dystrybutor: Altom Sp.zo.o. Sp.k.
  Termosy marki Altom Design dostępne są m.in. w sklepie internetowym www.pieknowdomu.pl
  ——————————————————————————————————————————————————-
  Altom to firma zajmująca się projektowaniem i dystrybucją szkła, sztućców, porcelany i naczyń kuchennych. Reprezentuje również marki światowych producentów na rynku polskim. Firma powstała w 1991 roku i reprezentowana jest w 100% przez polski, prywatny kapitał.
  Altom sp. z o.o. sp. k.
  ul. Roosevelta 116a
  62-200 Gniezno
  www.altom.pl

  termos_dzbanek_altom_design1.jpg (50 KB)

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj