Epson ELPCB01: moduł przyłączeniowo-sterujący dla projektorów

  Epson ELPCB01 to doskonały sposób na ułatwienie sterowania projektorami, wizualizerami i głośnikami, szczególnie w warunkach szkolnych, czy ogólnie, w zastosowaniach edukacyjnych. Dodatkowo, moduł ten pozwala uporządkować plątaninę kabli jaka tworzy się zwykle przy rozbudowie multimedialnej klasy czy pracowni.
  Lipiec 2011 r. — Moduł przyłączeniowo-sterujący Epson ELPCB01 współpracuje ze wszystkimi projektorami Epson wyposażonymi w port RS232c oraz wejście USB do podłączenia wizualizera ELP-DC06 i pozwala znakomicie usprawnić pracę prowadzącego zajęcia nauczyciela czy wykładowcy.
  Moduł instaluje się na ścianie, zwykle w sąsiedztwie ekranu czy interaktywnej tablicy i podłącza do niego wszystkie gniazda projektora. Dzięki temu, podłączanie i uaktywnianie dodatkowych urządzeń jest bardzo proste – wymaga jedynie podłączenia urządzenia do modułu i naciśnięcia odpowiedniego klawisza. Moduł wyposażony jest we wzmacniacz sygnału, dzięki czemu zwiększyć do 10 m można długość używanego kabla USB. Do modułu można podłączyć także dodatkowe aktywne głośniki Epson ELPSP02 o mocy 15W, które znakomicie podniosą jakość dźwięku.
  Sugerowana cena detaliczna modułu ELPCB01 – 990 zł z VAT.
  Informacje o firmie Epson
  Epson jest globalnym liderem w dziedzinie obrazowania i innowacji. Epson dąży do tego, by przekraczać oczekiwania klientów, tworząc kompaktowe, energooszczędne i precyzyjne technologie. Oferta produktów firmy obejmuje drukarki oraz projektory 3LCD do zastosowań biznesowych i domowych, a także inne urządzenia elektroniczne i ciekłokrystaliczne.
  Grupa Epson, kierowana przez Seiko Epson Corporation z Japonii, zatrudnia na świecie ponad 80 tys. pracowników w 102 spółkach. Epson szczyci się stałym wkładem w glo¬¬balną ochronę środowiska, a także w funkcjonowanie społeczności, w których działa.
  Wizja środowiskowa 2050 – http://eco.epson.com
  Epson Europe
  Epson Europe BV z Amsterdamu to regionalna centrala grupy odpowiedzialna za Europę, Środkowy Wschód, Rosję i Afrykę. Zatrudniający 2400 pracowników oddział Epson Europe w roku fiskalnym 2009 osiągnął sprzedaż równą 1 875 milionom euro. www.epson-europe.com

  Dodatkowych informacji udzielają:

  Epson Europe BV
  Oddział w Polsce
  Dorota Wódka-Kot
  tel. (22) 375 75 16
  e-mail: [email protected]
  Internet: www.epson.pl

  Obsługa Prasowa i PR:
  INDALO Public Relations, ul. Grochowska 341/281A, 03-822 Warszawa
  komórka: 501 772 619 [email protected]

  Epson-ELPCB01_1.jpg (90 KB)

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj