ASICS połączył siły z Sneakerstuff, aby stworzyć buty do biegania, inspirowane tenisówkami.

  Zespół Sneaker ze Sztokholmu już w 1999 roku zdominował skandynawską scenę tenisówek. Na przestrzeni lat zespół pracował z kilkoma głównymi markami, aby stworzyć nowe modele obuwia sneakers. Teraz po raz pierwszy połączył siły z marką ASICS, aby stworzyć ASICS GT II – Stone/Stone, wzbudzające ekscytacje buty, które łączą w sobie japoński i szwedzki design.

  Buty są inspirowane kamieniami runicznymi, wzniesionymi przez Wikingów w szweckiej kotlinie Malaren w IV wieku. Wikingowie używali tych kamieni do zaznaczenia terytorium oraz, jako symbolu siły, władzy i chwały. Założyciele zespołu Sneakers dorastali w tym regionie, a zatem inspirowali się kamieniami runicznymi.
  Zespół Sneakers zdecydował się na zmianę stylu GT II, ulubionego modelu założycieli, zapoczątkowanego w 1986 roku. GT II były pierwszymi butami do biegania, z innowacyjną technologią ASICS GEL w celu maksymalnej amortyzacji, komfortu i wydajności. Te nowe cechy design’u to kolory i wzrór zaczerpnięte z oryginalnych kamieni runicznych. Jednakże, to co tworzy ten model szczególnie wyjątkowym to runiczne liternictwo wzdłuż słynnych pasków ASICS.

  Sneakersnstuff_Asics1.jpg (639 KB)

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj