RemaDays w MT Polska

  Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska po raz pierwszy będzie gościć najważniejsze targi reklamy i poligrafii w Europie Środkowej – RemaDays Warszawa 2012. Przedstawiciele z branży podczas wydarzenia zaprezentują najnowsze produkty, rozwiązania oraz trendy panujące obecnie na rynku. Propozycje wystawców zebrane zostaną w czterech sektorach: Out&InDoorSystems, GiftsWorld, TechnologyPark oraz PrintShow. Targom towarzyszyć będą liczne atrakcje, pokazy, konkursy i spotkania merytoryczne. Ósma edycja tej prestiżowej imprezy odbędzie się w dniach 1-3 lutego 2012 roku równolegle w dwóch warszawskich lokalizacjach. Jedną z nich jest Centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c.

  – Nasz obiekt z roku na rok przyciąga kolejne prestiżowe imprezy. Jesteśmy zadowoleni, że na nawiązanie z nami współpracy zdecydowała się także spółka GJC Inter Media i że będziemy gościć RemaDays w naszym centrum na Marsa. Wydarzenie to skupia setki wystawców z branży reklamowej i poligraficznej i tysiące zwiedzających, tym samym jest doskonałą okazją do nawiązania kontaktów biznesowych i poszerzenia zawodowych horyzontów. Tym bardziej jest nam miło że organizatorzy imprezy docenili walory naszego nowoczesnego centrum i zdecydowali się u nas zorganizować ósmą edycję RemaDays. Liczymy, że nasza współpraca z GJC Inter Media będzie się rozwijała – mówi Bartosz Sosnowski, prezes zarządu MT Polska.

  Uczestnicy Targów RemaDays będą mieli okazję zobaczyć nie tylko bogaty wybór produktów końcowych z zakresu reklamy i poligrafii, ale również poznać najnowocześniejszy park maszynowy niezbędny do ich stworzenia. Ponadto organizator zadba o liczne atrakcje. W trakcie imprezy zaplanowane są m.in. RemaCongress gwarantujący wymianę doświadczeń i zdobycie interesujących branżowych informacji czy loteria dla zwiedzających z cennymi nagrodami. W drodze głosowania w kilku kategoriach będą przyznawane wyróżnienia dla najlepszych firm.

  Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska przy ul. Marsa 56c, w którym odbędą się targi RemaDays oddalone jest 9 km od Dworca Centralnego, 6 km od Dworca Wschodniego i 14 km od lotniska Okęcie. Przy centrum znajduje się 1500 miejsc parkingowych oraz stały postój taksówek. Do obiektu można również dojechać komunikacją miejską za pośrednictwem 11 miejskich linii autobusowych z różnych punktów Warszawy, a ze Śródmieścia i Dworca Wschodniego można dostać się Pociągami Kolei Mazowieckich.
  ***

  MT Polska zarządza jednym z najnowocześniejszych obiektów targowo-kongresowo-eventowych w Polsce – Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska. Jest ono w pełni dostosowane do organizacji targów, zjazdów, konferencji i eventów (w tym bankietów, koncertów czy zawodów sportowych). Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań, szerokie bramy rozładunkowe, specjalne podjazdy dla samochodów ciężarowych oraz bezsłupowa konstrukcja umożliwiają pełną swobodę adaptacyjną, nawet w przypadku niestandardowych aranżacji i skomplikowanych konstrukcji. Komfortowe warunki dla organizacji targów, eventów czy spotkań biznesowych zapewniają także klimatyzowana hala, przestronny hol oraz nowoczesne zaplecze biurowo-konferencyjne. Centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c to obiekt o powierzchni 15 200 mkw., z tego 10 000 mkw. stanowi hala wystawiennicza, 4 000 mkw. teren zewnętrzny, zaś 1 200 mkw. zajmują obiekty konferencyjno-biurowe.
  Firma MT Polska powstała w 1993 r. i pierwotnie zajmowała się organizacją targów. Od 2008 r. MT Polska jest operatorem centrum przy ul Marsa 56c i obecnie jest to podstawowy obszar jej działalności.

  www.practum.pl

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj