Moc antybakteryjnej piany

  Przy nadmiarze zajęć i braku czasu, współczesne kobiety poszukują skutecznych rozwiązań, które wyręczą je w codziennych obowiązkach i pozwolą zaoszczędzić wolną chwilę dla siebie. Jednym z takich rozwiązań jest nowa pasta blend-a-med Complete 7, z którą dbanie o higienę jamy ustnej może być naprawdę proste i skuteczne. Jak wynika z badań laboratoryjnych, dzięki antybakteryjnej pianie, blend-a-med Complete 7 pomaga chronić zęby eliminując do 99% bakterii. Tak, aby każda z nas, ciesząc się zdrowymi zębami, mogła czerpać z życia to, co najlepsze.
  Współczesne kobiety często narzekają na przepracowanie i permanentny brak czasu. Wiele z nich chciałoby, żeby doba miała więcej niż 24 godziny. Często kobiety pragną godzić pracę zawodową z rolą żony, matki i pani domu. Żyją pod dużą presją czasu i dlatego chętnie korzystają z pewnych i prostych rozwiązań, które pomogą im w codziennym życiu i będą bezpieczne dla całej rodziny – twierdzi psycholog, dr Katarzyna Korpolewska.
  Coraz większym powodzeniem wśród kobiet cieszą się kompleksowe rozwiązania pielęgnacyjne, które ułatwiają im codzienną dbałość o siebie i swoich najbliższych. Odpowiedzią na tę potrzebę jest nowa pasta blend-a-med Complete 7, która dzięki swojej unikatowej formule pomaga zapewnić pełną ochronę jamy ustnej. Możliwe jest to dzięki antybakteryjnej pianie, która tworzy się podczas szczotkowania zębów, na skutek połączenia składników pasty ze śliną. Jak stwierdzono w oparciu o testy laboratoryjne, eliminuje ona do 99% nagromadzonych w jamie ustnej bakterii. Bakterie te mogą prowadzić do wielu typowych problemów, takich jak: gromadzenie się płytki nazębnej, choroby dziąseł, czy nieświeży oddech. Dodatkowo, zawarta w paście krzemionka poleruje powierzchnię zębów, pomagając utrzymać ich naturalną biel.

  Pasty z linii blend-a-med Complete 7 dostępne są w czterech wariantach:
  • Blend-a-med Complete 7 Extra Fresh, o mocnym odświeżającym smaku mięty
  • Blend-a-med Complete 7 Mild Mint, o łagodnym miętowym smaku
  • Blend-a-med Complete 7 Herbal, pomagająca zapewnić ochronę dziąseł i zębów dzięki kombinacji ziołowych ekstraktów
  • Blend-a-med Complete 7 White, o delikatnym działaniu wybielającym
  Sugerowana cena past to 8,49zł / 125 ml.

  Uzupełnieniem linii past blend-a-med Complete 7 jest nowa szczoteczka do zębów Oral-B Complete Deep Clean ze specjalnym zakończeniem do głębokiego czyszczenia. Szczoteczka łączy w sobie ekstra długie włókna PowerTip pomagające czyścić trudno dostępne miejsca oraz skierowane na zewnątrz włókna masujące dziąsła. Cena sugerowana szczoteczki to 8,49zł.
  Na podstawie badania ankietowego przeprowadzonego na zlecenie P&G, na reprezentatywnej próbie dentystów, Oral-B jest marką szczoteczek używanych przez najwięcej dentystów na świecie.

  packshot_BAM_complete_7_extra_fresh_bok.jpg (120 KB)

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj