CIN&CIN smaki lata

  Czas: letni, upalny wieczór.
  Miejsce: centrum miasta, nadmorski kurort lub coctail party.
  Towarzystwo: oczywiście najlepsze.
  Cel: poczuć się wyjątkowo, dzięki owocowej słodyczy drinków CIN&CIN, których niezwykły smak spełni potrzeby każdej wymagającej kobiety.

  Jeśli jesteś niezależna, pewna siebie, elegancka, a dobry smak to twoje drugie imię, z pewnością docenisz przyjemność, jaką dają letnie drinki CIN&CIN. Czy to będą niekończące się rozmowy z przyjaciółkami w upalny wieczór, wyjazd do SPA czy domowe before party, z kieliszkiem letniego drinka CIN&CIN poczujesz się naprawdę wyjątkowo, a twój dobry nastrój udzieli się otoczeniu.

  Tylko który wybrać? Słodką nutę pomarańczy ukrytą w CIN&CIN Sorbet Orancini, orzeźwiający smak limonki ukryty w kieliszku CIN&CIN Lemoncini fresh, a może kuszące czerwienią CIN&Cherry? Jedno jest pewne – każdy drink CIN&CIN zaspokoi twoje pragnienia nawet w najgorętszy wieczór.

  CIN&CIN to propozycja dla kobiet, które zachwycają klasą i dobrym stylem, a jednocześnie mają w sobie mnóstwo swobodnego wdzięku i luzu.

  Oto propozycja CIN&CIN na owocowe i niezwykle eleganckie drinki:

  CIN&CIN Sorbet Orancini

   80ml CIN&CIN Orancini
   20ml likieru Cointreau
   100ml soku pomarańczowego
   odrobina grenadyny
   kruszony lód

  CIN&CIN Orancini, likier Cointreau, sok pomarańczowy i lód mieszamy w blenderze tak, aby uzyskać konsystencję sorbetu. Otrzymany sorbet nakładamy łyżeczką do kieliszka, a na koniec polewamy odrobiną grenadiny.

  CIN&CIN Lemoncini fresh

   40ml CIN&CIN Lemoncini
   20ml wódka
   pół limonki w ćwiartkach
   świeże listki mięty
   kruszony lód

  Limonki i miętę razem ugniatamy, przysypujemy lodem, olewamy CIN&CIN Lemoncini i wódkę. Następnie mieszamy, a na koniec dokładamy jeszcze odrobinę kruszonego lodu.

  CIN&CIN Cherry

   40ml CIN&CIN Cherry
   20ml białego rumu
   Sprite
   4 plasterki limonki
   lód w kostkach

  Do szklanki wrzucamy kostki lodu i plasterki limonki, wlewamy CIN&CIN Cherry, dodajemy odrobinę białego rumu, całość uzupełniamy Sprite’m.

  KV CIN&CIN Orancini - Kopia.jpg (97 KB)

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj