Bar sałatkowy w Pizza Hut – bogactwo letnich smaków w nowej odsłonie

  Lato w pełni, a Ty masz ochotę, by zjeść coś pysznego. Już dawno odeszły w zapomnienie ciężkie potrawy i kaloryczne sosy. Dlatego Pizza Hut w lipcu i sierpniu proponuje coś wyjątkowego – Bar Sałatkowy w letniej odsłonie. Do wyboru: nowe sałatki, lekkie kompozycje warzywne,
  a także zestaw snacków, które jeszcze lepiej zaspokoją głód.

  Do nowych pozycji w Barze Sałatkowym zaliczają się między innymi: sałatka z sałaty rzymskiej, kiełków słonecznika i pestek dyni, świeże pieczarki w jogurcie, rzodkiew w jogurcie a dla bardziej głodnych: sałatka makaronowa z tuńczykiem. Goście restauracji będą mogli cieszyć się także smakami owoców sezonowych: truskawek, czereśni, arbuzów, gruszek czy śliwek.

  „Oferta Bar Sałatkowy jest skierowana przede wszystkim do kobiet. Wiemy, że
  w miesiącach letnich stawiają one na lekkie dania z pomysłem. Dlatego zachęcamy do spróbowania nowych pozycji Baru Sałatkowego. W jego nowej odsłonie rezygnujemy z ciężkich sosów na bazie majonezu, a skupiamy się przede wszystkim na smacznych daniach warzywnych z dodatkiem jogurtu.” – powiedziała Agnieszka Skarul, Brand Manager Pizza Hut.

  Bar Sałatkowy w Pizza Hut od lipca zmienia wygląd! Kwiatowe dekoracje i specjalne oświetlenia to elementy, które sprawiają, że sałatki jeszcze bardziej kuszą swoim wyglądem. Dodatkowo w Barze pojawiło się całkiem nowe stanowisko: elegancka drewniana nastawka, na której Goście znajdą szeroki zestaw snacków, dopasowanych smakowo do sałatek. Są wśród nich: paluchy chlebowe, nachosy, żurawina a także ziarna dyni i sezamu.

  „Wprowadzając snacki chcieliśmy dać klientom możliwość zjedzenia urozmaiconego, ale i sycącego posiłku. Jestem pewna, że dodatki w takiej postaci docenią wszystkie fanki Baru Sałatkowego, które szukają w naszym menu nowych inspiracji i przygód kulinarnych. Teraz mają powód, żeby częściej odwiedzać restauracje Pizza Hut, do czego serdecznie zapraszam.” – dodała Agnieszka Skarul.

  Cena Baru Sałatkowego jest bardzo korzystna: dla jednej osoby kosztuje tylko 14,90 zł, natomiast sałatkowy zestaw dla przyjaciół, z którego mogą skorzystać nawet 4 osoby jest dostępny w cenie 24,90 zł . Oczywiście płacąc raz, możemy jeść, ile chcemy.

  Oferta „Bar Sałatkowy” wspierana jest kampanią outdorową w na Górnym Śląsku,
  w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Szczecinie i Trójmieście, a także działaniami na Facebook’u. Wszyscy fani marki, którzy znajdą na stronie www.pizzahut.pl 5 ukrytych warzyw, a następnie pokażą je na fan-page’u marki, otrzymają nagrody
  w postaci voucheru na Bar Sałatkowy.

  Szczegółowe informacje o ofercie „Bar Sałatkowy” i innych ofertach Pizza Hut dostępne są w restauracjach, na stronie www.pizzahut.pl a także na Facebooku: www.facebook.com/pizzahutpolska.

  Bar Sałatkowy_grafika.jpg (251 KB)

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj