„CIN&CIN Smaki lata” – wakacyjna promocja CIN&CIN

  W połowie czerwca rozpoczęła się promocja marki CIN&CIN „Smaki Lata”. Przez cały okres wakacji, owocowe warianty CIN&CIN dostępne w trzech orzeźwiających smakach: Cherry, Orancini i Lemoncini wspierane będą działaniami prosprzedażowymi w punktach sprzedaży oraz wzmożonymi aktywnościami w Internecie. Akcja dedykowana jest dla sklepów detalicznych oraz sieciowych i dotyczy wsparcia sprzedaży oraz wzrostu świadomości wśród grupy docelowej gotowymi drinkami od CIN&CIN.

  CIN&CIN to nieodłączny towarzysz letnich upalnych wieczorów, spędzanych zarówno w gronie przyjaciółek, jak i na plażowych imprezach czy coctail party. Owocowa słodycz CIN&CIN Cherry (z nutą wiśni), CIN&CIN Orancini (o smaku pomarańczowym), CIN&CIN Lemoncini (cytrynowy) doskonale sprawdzi się jako gotowy drink lub składnik drinka, który proponuje marka CIN&CIN. Smakowe warianty CIN&CIN dostępne są w dwóch pojemnościach 500 ml i 1000 ml.

  W ramach zaplanowanych działań, do butelek CIN&CIN Cherry, CIN&CIN Orancini, CIN&CIN Lemoncini dołączone zostaną zawieszki z propozycjami letnich drinków, przygotowane specjalnie z myślą o niezależnych, pewnych siebie i eleganckich kobietach.

  Do degustacji smakowych propozycji CIN&CIN w wakacyjne weekendy zachęcać będą hostessy. Animacje prowadzone będą w wybranych hipermarketach oraz w specjalnie wyselekcjonowanych punktach sprzedaży w nadmorskich kurortach, nad jeziorami i w górach. W wybranych punktach sprzedaży, w kanale nowoczesnym i tradycyjnym, zastosowane zostaną niestandardowe prezentacje produktu na półce sklepowej oraz dodatkowe ekspozycje smakowych wariantów CIN&CIN.

  Letniej promocji marki CIN&CIN towarzyszą działania wizerunkowe w Internecie. W połowie lipca na portalu społecznościowym Facebook rozpocznie się kampania reklamowa. Dodatkowo na fanpage’u marki (www.facebook,pl/CIN&CIN) uruchomiona zostanie aplikacja, na której w wakacyjny piątek CIN&CIN zaproponuje swoim fanom specjalne drinki na weekendowe dni i wieczory.

  KV CIN&CIN Orancini - Kopia.jpg (97 KB)

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj