Tradycyjny smak na dłużej – teraz więcej „Pasztetu z kogucikiem” firmy DROP

  Sezon biwaków, wycieczek rowerowych oraz weekendowych wypadów pod namioty rozpoczęty. Wygodne ubieramy się „na cebulkę”, pakujemy niezbędny sprzęt i prowiant do plecaka. Po długim marszu, jeździe na rowerze bądź wyczerpującej górskiej wspinaczce, czas się posilić. Latem w żadnym plecaku nie może zabraknąć „Pasztetu z drobiem” firmy DROP. Jego o 25 % większe opakowanie to sposób, by każdy zasmakował pasztetu „z kogucikiem”.
  Tradycyjny specjał, na co dzień i od święta
  Pasztety pojawiły się na polskich stołach już w XVII wieku – prawdopodobnie dzięki wpływom kuchni francuskiej. Dziś stanowią niezastąpiony dodatek do kanapek i przekąsek. „Pasztet z drobiem” firmy DROP zyskał uznanie konsumentów i zdrobniały przydomek pasztetu „z kogucikiem”. Dlatego też firma DROP S.A. wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i w geście uznania, na wakacje wprowadza do oferty „Pasztet z drobiem” w większym, rodzinnym opakowaniu. Dodatkowe 25 % „Pasztetu z drobiem” w tej samej cenie pozwoli dłużej cieszyć się jego tradycyjnym smakiem.
  Sezon wakacyjny sprawia, że coraz częściej przyrządzamy posiłki poza domem. Wygodne opakowanie „Pasztetu z drobiem” to niezbędnik na każdą wakacyjną wyprawę. Rodzinne wycieczki rowerowe czy biwaki nie mogą się obejść bez tego sprawdzonego dodatku do kanapek. Konserwa o pojemności 200 g wystarczy na przygotowanie posiłku dla czteroosobowej rodziny. Ergonomiczny uchwyt gwarantuje bezproblemowe otwieranie puszki nawet w warunkach polowych. W towarzystwie świeżych dodatków, takich jak ogórek, pomidor, papryka czy szczypiorek, większy pasztet firmy DROP stworzy niezapomniane kompozycje smakowe. A po sycącym i smacznym posiłku można maszerować dalej…
  Niepowtarzalny smak od lat lubiany przez Polaków w połączeniu z wygodnym opakowaniem mieszczącym aż 200 g przysmaku sprawia, że „Pasztet z drobiem” firmy DROP jest niezastąpiony zarówno na codzienne śniadania, jak i na dalekie wycieczki.

  pasztet_z_drobiem+25_male.jpg (29 KB)

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj