Nowe oblicze ognia, czyli kasety Opti-Myst® marki Optiflame

  Lato to okres długich, ciepłych wieczorów, skłaniających do relaksu i odrobiny leniuchowania. W chwilach tych, niezwykle ważna jest aranżacja naszego mieszkanie. Spokojnie migoczące w kominku płomienie to bez wątpienia idealny sposób na podkreślenie tej błogiej atmosfery. Jednak w upalne, wakacyjne dni do niedawna wydawało się to być niemożliwe. Teraz, za sprawą kaset Opti-Myst®, marki Optiflame magiczną aurę ognia, bez zbędnego ogrzewania pomieszczenia, możemy wyczarować również latem.

  Kominki nadają naszemu wnętrzu niepowtarzalny klimat. Ocieplają minimalistyczną stylistykę i idealnie współgrają z przytulną aranżacją. Dotąd jednak wykorzystywane były głównie w okresie jesienno-zimowym, w dużej mierze pełniąc funkcję dodatkowego elementu grzewczego. Korzystanie z nich stanowiło jednak problem latem, kiedy to promienie gorącego słońca wystarczająco nagrzewają nasze pomieszczenia. Marka Optiflame, dzięki wprowadzeniu innowacyjnych kaset Opti-Myst®, będących doskonałą imitacją prawdziwego paleniska, pozwala cieszyć się wyglądem tradycyjnego kominka także w upalne dni.

  Letnie ognisko

  Nowoczesne rozwiązania ułatwiają i umilają nasze codzienne życie. Kasety Opti-Myst®, marki Optiflame są tego najlepszym przykładem. Ich innowacyjna technologia zapobiega bowiem w ciepłe wieczory zbędnemu ogrzewaniu i pozwala na wykorzystanie nieużywanego w okresie letnim kominka. Cassette M i Cassette L to paleniska imitujące płonące polana, wzbogacone o specjalny efekt 3D. Ta nowatorska metoda wytwarzania iluzji płomienia polega na wygenerowaniu przy pomocy ultradźwięków mgły wodnej, która poprzez odpowiednie podświetlenie daje złudzenie realistycznego ognia i dymu. Aby cieszyć się klimatyczną aranżacją, wystarczy jedynie włożyć wybraną kasetę do tradycyjnego kominka i podłączyć do prądu za pomocą kabla z wtyczką. Dodatkowo, by podkreślić komfortową obsługę kaset marki Optiflame, umożliwiono ich regulację za pomocą pilota zdalnego sterowania. Prostota użytkowania urządzenia z pewnością więc przypadnie do gustu zwolennikom wygodnych rozwiązań.

  Do wyboru, do koloru

  Dobór elementów dekoracyjnych domu to nie lada wyzwanie. Wystrój pomieszczeń w dużej mierze kształtuje atmosferę panującą w mieszkaniu. Kasety Opti-Myst®, z pewnością będą stanowiły ciekawy i nowatorski dodatek do stylistycznej koncepcji. Ich czarny kolor sprawia, że bez problemu wpiszą się tonację obudowy każdego kominka. Kasety Opti-Myst®, dostępne są w dwóch wersjach – Cassette M i Cassette L, które różnią się rozmiarami oraz ilością zużywanej energii. Casette M o wielkości 320x567x290 mm pobiera 250 W, natomiast Casette L, w nieco większych rozmiarach (339x720x367 mm), 400 W. Można je więc dopasować zarówno do stylistyki pokoju, jak i jego wielkości. Co więcej, uniwersalny charakter kaset otwiera przed nami niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne. Poza wykorzystaniem ich jako uzupełnienie letnią porą tradycyjnego kominka, możemy je również wbudować we wnękę w ścianie, tworząc atrakcyjne efekty świetlne. Dla uzyskania bardziej oryginalnego rezultatu najlepiej połączyć ze sobą kilka kaset.

  Kasety Opti-Myst®, marki Optiflame to oryginalne rozwiązanie, pozwalające cieszyć się widokiem ognistych języków bez względu na porę roku i temperaturę za oknem. Dzięki nim będziemy mogli godzinami wpatrywać się w płonące polana, których kojący widok sprzyja wypoczynkowi, niezbędnemu w upalne, letnie wieczory.

  Cassette M
  Trójwymiarowy efekt płomienia Opti-Myst®
  Wymiary (wysokość x szerokość x głębokość): 320x567x290 mm
  Pobór energii przez efekt optyczny: 250 W
  Cena brutto: 3490 zł

  Cassette L
  Trójwymiarowy efekt płomienia Opti-Myst®
  Wymiary (wysokość x szerokość x głębokość): 339x720x367 mm
  Pobór energii przez efekt optyczny: 400 W
  Cena brutto: 4990 zł

  ——————————————————————————————————————————————————-
  Grupa Glen Dimplex powstała w 1973 roku i obecnie jest największą na świecie firmą produkującą elektryczne urządzenia grzewcze. Zajmuje ona również uznane miejsce w branży AGD. Glen Dimplex pozostaje w prywatnych rękach i finansuje swój ciągły rozwój z własnych środków. Podstawą jej sukcesu jest polityka ciągłych inwestycji w budowanie marek, wprowadzanie innowacji w zakresie produktu oraz zapewnianie klientom produktów zgodnych z ich oczekiwaniami.
  Grupa Glen Dimplex stosuje przedsiębiorcze podejście do zarządzania swoimi firmami w wymiarze międzynarodowym, unikając jednocześnie biurokratycznego stylu zarządzania. Podstawową filozofią jej działalności jest budowanie silnych, energicznych i skutecznych firm, od których oczekuje się pracy zgodnie z najwyższymi standardami wydajności, jakości i etyki, przy nacisku kładzionym na potrzeby klienta.
  Glen Dimplex Polska Sp. z o.o.
  Ul. Strzeszyńska 33
  60-479 Poznań
  tel. 61 842 58 05
  www.optiflame.com.pl

  Cassette_L_Optiflame.jpg (46 KB)

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj