Muchy skórzane

  Już od dziecka szokuje kreatywnością, innowacją i nietypowymi rozwiązaniami. Mimo młodego wieku zdążył już zostawić ślad na polskiej scenie mody. Od kilku lat czynnie uczestniczy w sesjach fotograficznych, konkursach modowych osiągając równocześnie wysokie wyniki. Doświadczenie zdobywał również w pracy na stanowisku dekoratorskim sklepów odzieżowych czy kostiumografa w reklamach telewizyjnych, ale również jako prywatny i osobisty stylista ludzi telewizji, branży rozrywkowej i spoza środowiska artystycznego. Wszystko to pomogło mu zdobyć doświadczenie i inspirację do stworzenia własnej marki – QK.

  Krawaty i muchy QK skierowane są do nowoczesnych, pewnych siebie, wrażliwych na piękno mężczyzn.

  Ci, którzy pragną się wyróżniać i cenią sobie najlepszej jakości materiały mogą być pewni iż znajdą w marce QK coś dla siebie. Qba Karbowski do swoich produktów wybiera najwyższej jakości skóry sprowadzane z Włoch. Stałym elementem jest złota, skórzana podszewka.

  Jak również na specjalne zamówienie wprowadza metale szlachetne t.j. złoto, srebro, platyna tworzące orginalne, unikatowe i charakteryzujące markę zapięcie.

  Sprawia to, iż krawaty i muchy to prawdziwa biżuteria, a marka QK to wyznacznik piękna, bogactwa i luksusu.
  Projektant w swoim dorobku posiada wiele gotowych modeli, jednak tworzy również na specjalne życzenie klienta dodatki na różne okazje. Bardzo ceni sobie żywą współpracę z ludźmi biorąc pod uwagę jego indywidualne potrzeby.

  QK swoje projekty tworzy z prawdziwą pasją, zaangażowaniem i każdy krawat i muchę traktuje jako element biżuterii wyrażający osobowość a niezwykłą, obowiązkowa część męskiej garderoby.

  więcej na www.qbakarbowski.pl

  2.jpg (19 KB)

  Related Images:

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj