Odnowiony salon Bikor Professional Color Cosmetics w Manhattanie

  Nowe produkty, odmienione wnętrze – to dopiero początek zmian w Bikor Professional Color Cosmetics. Rodzinna firma z dwudziestoletnią tradycją zaprasza do nowo otwartego salonu w CH Manhattan. Korzystnie wyeksponowany towar, dwa stanowiska do makijażu kuszą, aby wejść do środka, zaczerpnąć porad u wyszkolonych wizażystek i zapoznać się z rozrastającą się ofertą tej znanej wśród profesjonalistów marki.

  Firma Bikor istnieje na rynku od 1992 roku. Powstała w Gdańsku z inicjatywy Elżbiety Korbutt, która łącząc zainteresowania z przedsiębiorczością, wprowadziła na polski rynek wielofunkcyjny kosmetyk brązujący -Egyptische Erde®. Po pewnym czasie, wraz z córką Małgorzatą Wedekind, stworzyła autorską paletę profesjonalnych kosmetyków kolorowych Bikor, adresowaną do osób zawodowo zajmujących się wykonywaniem makijaży.

  Bikor stał się marką kosmetyczną znaną nie tylko w Polsce, ale również w Europie, zyskując sympatię i uznanie, w formie zdobywanych nagród oraz w środowisku branżowym. Do najważniejszych można zaliczyć tytuł Europroduktu, jak również tytuł najlepszego kosmetyku targów Estetyka dla Bikor Egyptische Erde®.

  Bikor, dbając o aktywny rozwój, bierze udział we wszystkich największych targach kosmetycznych w kraju. Wielokrotnie był pomysłodawcami i sponsorami mistrzostw makijażu, a także partnerem Fashion Week 2010 w Łódzi i Fashion Days 2011 w Sopocie, gdzie w przeciągu dwóch dni makijażyści wykonali kosmetykami BIKOR 240 profesjonalnych makijaży.

  Ta mała, ale prężnie działająca firma, przechodzi metamorfozę. Z przemianami i szczegółową ofertą Bikor Professional Color Cosmetics można zapoznać się poprzez stronę internetową bikor.pl, stronę firmy na Facebooku lub odwiedzając sklep w CH Manhattan. Zapraszamy!

  Related Images:

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj