Witex Pure – podłoga w najczystszej formie

  Nudzą cię konwencjonalne rozwiązania, lubisz wyróżniać się z tłumu i dotrzymywać kroku najnowszym trendom? Jeśli szukasz materiałów, które dadzą ci możliwość nieograniczonej ekspresji, Witex Pure stanowi gotową odpowiedź. To podłoga, będąca mieszanką niezwykłego designu i wysokich walorów użytkowych. To zaproszenie do tworzenia własnych, niepowtarzalnych aranżacji wnętrz.

  Ekskluzywna forma betonu

  Laminowane panele podłogowe, lite drewno, czy terakota to standardowe rozwiązania, stosowane niemal w każdym domu. Mimo tego, iż wśród nich znajdziemy bogactwo niezwykłych dekorów, faktur i barw, stanowią one tradycyjną metodę wykończenia wnętrz. Projektanci firmy Witex, wychodząc więc naprzeciw potrzebom współczesnych indywidualistów, stworzyli zupełnie nową kategorię podłogi – Witex Pure – betonowe pokrycie w nowoczesnym wydaniu. Płyty o grubości 17,5 mm to połączenie wysokiej jakości naturalnych materiałów i marmuru, dające niezwykły efekt, zarówno wizualny, jak i użytkowy. Panele Witex Pure są bardzo naturalne, wręcz surowe w wyrazie, dlatego też stanowią doskonałą podstawę do aranżacyjnych eksperymentów. Niekonwencjonalne tworzywo, z którego zostały wykonane, sprawia, że podłoga z pewnością będzie nowatorskim rozwiązaniem w nowoczesnych mieszkaniach urządzonych w stylu minimalistycznym, high-tech lub fusion. Jednocześnie dzięki swej czystej postaci wyeksponują klasyczne meble i pozostałe akcesoria. Dodatkowo, panele Witex Pure są bardzo wytrzymałe, o czym świadczy klasa użyteczności 23 w pomieszczeniach prywatnych i 32 w miejscach użyteczności publicznej, dlatego też świetnie sprawdzą się przy renowacji prywatnych, jak i publicznych budynków.

  Eko siła

  Zaskakujący design to nie jedyna cecha wyróżniająca Witex Pure na tle innych podłóg. O ich wyjątkowym charakterze świadczą również wysokie walory użytkowe i zastosowanie ekologicznych rozwiązań. Wodoodporny rdzeń płyty Uni-Protect, który wykonany został z materiałów w 100% pochodzących z recyklingu, charakteryzuje się wartością pęcznienia mniejszą niż 1%, dlatego panele te bez przeszkód można stosować w miejscach narażonych na kontakt z wodą. Co więcej, właściwości izolacyjne rdzenia pomagają oszczędzić energię i sprawiają, że podłoga jest ciepła i przyjemna nawet dla bosych stóp. Komfort podłogi podniesiony został dodatkowo poprzez zastosowanie maty izolacyjnej Sound Protect Eco System, która doskonale poprawia akustykę pomieszczenia, redukując hałasy i dźwięki wytwarzane podczas chodzenia. Ekowielbicieli z pewnością ucieszy fakt, iż mata jest w 100% odnawialna i w 93% wytworzona z materiałów przyjaznych naszemu zdrowiu i środowisku naturalnemu. Witex Pure to również szybka i prosta instalacja, dzięki innowacyjnemu systemowi Loc-Tec Pro. Z łatwością ułożymy więc nawet duże powierzchnie nowoczesnych loftów, hal czy salonów.

  Uniwersalny charakter betonu sprawia, że pasuje on do każdego stylu wnętrz – zarówno tradycyjnych, nieco postarzanych, jak i urządzonych w zgodzie z najnowszymi trendami. Takie są również płyty Witex Pure, które dzięki swej prostej formie staną się inspiracją do niepowtarzalnych aranżacji.

  Kolekcja Witex Pure:
  Powierzchnia dekoru: 1270mm x 385mm
  Grubość elementu: 17,5mm
  Montaż: bezklejowy – LocTec- Pro
  Klasa użyteczności w pomieszczeniach mieszkalnych: 23, mocno obciążone (wg DIN EN 13329)
  Klasa użyteczności w pomieszczeniach publicznych: 32, normalne obciążenie (wg DIN EN 13329)
  Właściwości antypoślizgowe: R10
  Zachowanie w przypadku pożaru: Bfl-s1

  Producent:
  WITEX Polska Spółka z o.o.
  ul. Mińska 38, 54-610 Wrocław
  http://www.witex.com
  ————————————————————————————————————————————–
  WITEX to firma z ponad 30-letnim doświadczeniem w produkcji wysokogatunkowych podłóg. O jej niewątpliwym wkładzie w rozwój tej dziedziny przemysłu świadczy m.in. fakt, iż należy do grona współwynalazców podłogi laminowanej. Dzięki dostosowaniu usług do potrzeb Klientów i partnerskiej współpracy handlowej WITEX cieszy się dużym uznaniem wśród odbiorców na całym świecie.

  witex_pure.jpg (96 KB)

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj