UJĘDRNIAJĄCA LIPO-OLIWKA DO RĄK ELIXINE

  Dłonie są jednym z najbardziej widocznych atrybutów kobiecej urody. Ich kondycja i wygląd często są postrzegane jako świadectwo kultury osobistej czy statusu społecznego. Tymczasem ze względu na swoją specyficzną budowę oraz szczególne narażenie na wpływ czynników zewnętrznych, skóra dłoni starzeje się znacznie szybciej niż innych partii ciała.
  Skóra dłoni zbudowana jest w głównej mierze z podścieliska łącznotkankowego, ma minimalną grubość tkanki podskórnej, która pełni funkcje ochronne. Znajduje się w niej duża liczba gruczołów potowych zwiększających utratę wody, natomiast jest prawie całkowicie pozbawiona gruczołów łojowych. Ponadto dłonie są szczególnie narażone na działanie czynników zewnętrznych: w lecie – promieniowania UV, w zimie – mrozu, wiatru, wahań temperatury. Mają też częsty kontakt z wodą, środkami czystości i detergentami. Wszystkie te czynniki przyspieszają proces starzenia się.
  Pod jego wpływem w skórze dłoni dochodzi do spowolnienia metabolizmu komórek, spada ilość produkowanego naturalnego czynnika nawilżającego (NMF), pojawiają się ubytki w lipidach substancji międzykomórkowej, a fibroblasty wytwarzające włókna kolagenowe i elastynowe są coraz mniej aktywne. Ponadto z wiekiem zmniejsza się ilość melanocytów w skórze, co prowadzi do nierównomiernego zabarwienia skóry oraz powstawania plam barwnikowych. Aby spowolnić te procesy konieczne jest regularne wspieranie fizjologicznych funkcji skóry, które tracą swoje właściwości wraz z wiekiem.
  Ujędrniająca lipo-oliwka do rąk Elixine to nowy preparat, będący uzupełnieniem specjalistycznej pielęgnacji dłoni Elixine. Przeznaczona jest do codziennej przeciwzmarszczkowej pielęgnacji. Dzięki wyjątkowo bogatej, skoncentrowanej, bezwodnej formule uzupełnia fizjologiczne substancje skóry, spowalniając zachodzące w niej procesy starzenia się. Preparat zawiera innowacyjny składnik – NIKKOL VC-IP czyli fotostabilną i lipofilną (rozpuszczalna w tłuszczach) pochodną kwasu askorbinowego, charakteryzującą się dużo większą skutecznością i aktywnością niż czysty kwas askorbinowy. Nikkol VC-IP opóżnia procesy starzenia się skóry, rozjaśnia jej koloryt i redukuje przebarwienia. Zawarty w oliwce Volulip™ silnie stymuluje syntezę kolagenu oraz kwasu hialuronowego, przez co poprawia jędrność i elastyczność skóry dłoni oraz widocznie zwiększa jej uwodnienie. Preparat uzupełnia lipidy międzykomórkowe, w tym NNKT i odbudowuje cement międzykomórkowy. Regularne stosowanie ujędrniającej lipo-oliwki do rąk Elixine długotrwale utrzymuje naturalną elastyczność i jędrność skóry dłoni.
  Dermokosmetyki Elixine są dostępne wyłącznie w aptekach.

  Ujedrniajaca_lipo_oliwka_do_rak.jpg (816 KB)

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj