Magia gotowania – kolekcja naczyń Merlin marki Vittore Comforto

  Świeże warzywa, odpowiedni kawałek mięsa, szczypta przypraw – wszystko zmieszać w garnku, rondlu lub na patelni z nieprzywieralną powłoką. Brzmi jak magiczna receptura? A jednak nie, bowiem dobrze dobrane składniki to podstawa kulinarnej magii. Sekretnym elementem są właściwe naczynia kuchenne. Kolekcja Merlin marki Vittore Comforto z powłoką nieprzywieralną NON-STICK zapewni twoim daniom czarodziejski sukces.

  Powłoka to podstawa

  Przygotowanie smacznej i aromatycznej potrawy to nie lada sztuka. W równej mierze zależy to od umiejętności kucharza, jak również odpowiednio dobranych naczyń kuchennych. Dobrze jest zaopatrzyć się w garnki i patelnie z powłoką nieprzywieralną, takie jak z kolekcji Merlin marki Vittore Comforto, które dzięki praktycznym rozwiązaniom znacznie ułatwią prace. To linia naczyń kuchennych wykonanych z aluminium, wewnątrz pokrytych powłoką NON-STICK typu „plastry miodu”. Pozwala to przygotować posiłek z użyciem mniejszej ilości tłuszczu, dzięki czemu potrawy będą mniej kaloryczne i zdrowsze. Dodatkowo, powierzchnia NON-STICK zbudowana została z polimeru fluorowego i specjalnie wzmocniona „chemiczną kotwicą”, która trwale łączy ze sobą poszczególne warstwy. Tak skonstruowana wielowarstwowa powłoka jest bardziej odporna na uszkodzenia i łatwa do utrzymania w czystości, dlatego na dłużej zachowa swój nieskazitelny wygląd i właściwości użytkowe. Co więcej, pozwala na równomierne rozprowadzanie ciepła na całej powierzchni naczynia. Garnki i patelnie z kolekcji Merlin marki Vittore Comforto, dzięki nieprzywieralnej powłoce i specjalnej budowie, otwierają przed nami możliwość swobodnych i komfortowych eksperymentów kuchennych, bez przypalania i żmudnego czyszczenia.

  Naczynia do każdej potrawy

  Do przyrządzenia różnych potraw potrzebujemy nie tylko innych składników, ale również innego rodzaju naczyń kuchennych – do smażenia patelni z nieprzywieralną powłoką, do duszenia z pokrywą, do naleśników płaskiej, a do zup dużego garnka. W kolekcji Merlin marki Vittore Comforto każdy znajdzie coś dla siebie. W jej skład wchodzą tradycyjne, aluminiowe patelnie o średnicy 20, 22, 24, 26 i 28 cm, patelnia przystosowana do smażenia naleśników (25 cm) oraz dwie patelnie z praktyczną, żaroodporną pokrywą i nienagrzewającym się uchwytem (24 i 30 cm). Merlin marki Vittore Comforto to również cztery rondle o średnicy od 16 do 28 cm oraz dwa garnki z pokrywą o wielkości 20 i 24 cm. Szeroki wybór naczyń sprawia, że możemy stworzyć komplet dostosowany do własnych potrzeb i rodzaju przygotowanych potraw. Ich dodatkową zaletą jest możliwość używania na wszystkich rodzajach kuchenek – indukcyjnej, ceramicznej, gazowej i elektrycznej, a także w piekarniku i zmywarce. Dzięki temu naczynia są bardzo funkcjonalne, przydatne i znacznie ułatwiają kuchenne prace.

  Pyszna kolacja, czy aromatyczny obiad mają w sobie magiczną moc i potrafią skruszyć niejedno serce. Z pomocą naczyń kuchennych z kolekcji Merlin marki Vittore Comforto w naszej kuchni już zawsze będą powstawać zaczarowane dania.

  Kolekcja Merlin marki Vittore Comforto:
  Patelnia 20 cm
  Cena detaliczna: 32,50 zł

  Patelnia 22 cm
  Cena detaliczna: 31,60 zł

  Patelnia 24 cm
  Cena detaliczna: 38,48 zł

  Patelnia 26 cm
  Cena detaliczna: 37,40 zł

  Patelnia 28 cm
  Cena detaliczna: 48,30 zł

  Patelnia z pokrywą 24 cm
  Cena detaliczna: 51,80 zł

  Patelnia z pokrywą 30 cm
  Cena detaliczna: 69,75 zł

  Patelnia do naleśników 25 cm
  Cena detaliczna: 29,90 zł

  Garnek z pokrywą 20 cm
  Cena detaliczna: 52,40 zł

  Garnek z pokrywą 24 cm
  Cena detaliczna: 69,65 zł

  Rondel 16 cm
  Cena detaliczna: 29,30 zł

  Rondel 18 cm
  Cena detaliczna: 33,30 zł

  Rondel 24 cm
  Cena detaliczna: 56,15 zł

  Rondel 28 cm
  Cena detaliczna: 69,95 zł

  Marka: Vittore Comforto
  Dystrybutor: Altom Sp.zo.o. Sp.k.
  Naczynia Merlin marki Vittore Comforto dostępny jest m.in. w sklepie internetowym www.pieknowdomu.pl
  ——————————————————————————————————————————————————-
  Altom to firma zajmująca się projektowaniem i dystrybucją szkła, sztućców, porcelany i naczyń kuchennych. Reprezentuje również marki światowych producentów na rynku polskim. Firma powstała w 1991 roku i reprezentowana jest w 100% przez polski, prywatny kapitał.
  Altom sp. z o.o. sp. k.
  ul. Roosevelta 116a
  62-200 Gniezno
  www.altom.pl

  merlin_vittore_comforto.jpg (26 KB)

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj