BenQ zaprasza do Sopotu na Open Source Art

  OSA to prezentacja najciekawszych niszowych projektów muzycznych i wideo na otwartej arenie artystycznej czasoprzestrzeni Sopotu. Celem jest ożywienie Sopotu poprzez sztukę.
  Organizatorem imprezy jest Kolonia Artystów i Nadbałtyckie Centrum Kultury.
  BenQ jest technologicznym partnerem Open Source Art i dostarcza projektory do działań artystycznych.
  Państwowa Galeria Sztuki w Sopocie 5 – 7 lipca 2011
  http://www.otwartykurortkultury.eu/pl/projekty/osa-open-source-art
  https://www.facebook.com/event.php?eid=230950026922442

  Warszawa, czerwiec 2011. Open Source Art. (OSA) ma na celu prezentację najciekawszych niszowych projektów muzycznych i wideo wykorzystujących w procesie twórczym narzędzia open source’owe. Naszym motywem przewodnim jest potraktowanie czasoprzestrzeni SOPOTU jako otwartej areny artystycznych eksperymentów narracyjnych. Grupa artystów zaproszonych do projektu OSA w okresie wakacyjnym w Sopocie zadba by nasza wspólna przestrzeń życiowa miasta została ożywiona poprzez sztukę.
  Film zapowiadający OSA: http://www.youtube.com/watch?v=Al0WJY93O_g&feature=player_embedded
  Prezentacja autorów OSA: http://opensourceart.blogspot.com
  OSA jest działaniem twórczym sam w sobie, zakłada prezentację unikalnych wydarzeń co jest możliwe tylko wtedy, jeśli ma się pomysł i jasną wizję tego, co chce się przekazać. W ramach projektu zorganizowany zostanie cykl koncertów i pokazów wideo.
  Harmonogram działań artystycznych: http://opensourceart.blogspot.com/search/label/line%20up

   BenQ Corporation www.BenQ.com
  Korporacja BenQ jest wiodącym światowym projektantem i producentem cyfrowych urządzeń dla domu i biura: projektorów multimedialnych, monitorów LCD, laptopów PC, netbooków, komputerów typu All-in-one PC, wyświetlaczy LCD, aparatów cyfrowych, telefonów komórkowych, komputerów przenośnych, urządzeń pamięci masowej, czytników eBook, telefonów komórkowych, nośników oraz klawiatur i myszy komputerowych.
  Zgodnie z motto “Bringing Enjoyment and Quality to Life” BenQ łączy w swoich produktach bardzo wysoki poziom i technologiczne zaawansowanie z łatwością i przyjemnością obsługi, zarówno w pracy jak i w rozrywce.

   BenQ Group
  Grupę BenQ tworzą firmy, które działają na rynku niezależnie od siebie, jednocześnie ścisłe ze sobą współpracując i wykorzystując wspólne zasoby i doświadczenie. W skład Grupy BenQ wchodzą: BenQ Corporation, AU Optronics Corporation (trzeci na świecie producent wielkoformatowych matryc TFT-LCD), Qisda Corporation, Darfon Electronics Corporation, BenQ Materials Corp., BenQ Guru Software Co., BenQ Hospital, BrightView Corp., Cando Corporation, Daxin Materials Corp., Darwin Precisions, Ltd, Dazzo Technology Corp., Forhouse Corp., SiPix Imaging, Lextar Electronics Corp., Raydium Semiconductor Corp., Trident Medical Corp., and Wellypower Corp.

   BenQ w Polsce www.BenQ.pl
  BenQ oferuje na polskim rynku tylko wybrane grupy produktowe: projektory multimedialne, monitory LCD, aparaty cyfrowe, kamery wideo, netbooki, myszki i nośniki (CD, DVD, blu-ray).
  Według niezależnych rankingów analityków rynku, od 2006 roku BenQ zajmuje w Polsce pierwsze miejsce pod względem liczby sprzedanych projektorów multimedialnych i 3 lub 4 (różnie w kolejnych kwartałach roku) pod względem sprzedaży monitorów LCD.

  Kontakt do przedstawiciela BenQ w Polsce www.BenQ.pl :

  Krzysztof Bulanda, tel: + 48 602 831 932
  email: [email protected]

  Obsługa Prasowa i PR:
  Zbigniew Blewoński, mailto:[email protected]
  komórka: (+48) 501-772-619
  tel. (0-22) 698-70-78
  INDALO Public Relations, ul. Grochowska 341 lok. 281A, 03-822 Warszawa
  – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

  BenQ-logo.jpg (15 KB)

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj