Powitaj lato z Magnolia Park!

  Wakacje w mieście? Oczywiście! Nie trzeba szukać daleko, by odnaleźć miejsce idealne na letnie eskapady. W sobotę, 2 lipca wrocławskie centrum handlowe Magnolia Park zaprasza na inaugurację sezonu letniego na Piazzy, promenadzie przed głównym wejściem do galerii. Energetyzująca muzyka, wygodne leżaki, dziewczyny w bikini oraz imponująca fontanna czekają na wszystkich spragnionych letniego relaksu. Czy to możliwe, aby w centrum miasta spotkać dziewczyny w bikini? Z Magnolia Park wszystko jest możliwe! Już w najbliższą sobotę śledź dziewczyny ubrane w stroje plażowe i daj się ponieść letniej atmosferze. Przyjdź ze znajomymi, oderwij się na chwilę od obowiązków i rozkoszuj wakacyjnym klimatem Piazzy. Czekają wygodne plażowe leżaki oraz morze atrakcji. Wakacyjny klimat rozgrzeje rytmiczna muzyka grana na żywo przez DJ’a, a pragnienie ugaszą owocowe koktajle i orzeźwiające lody.Piazza przy Magnolia Park, największa promenada we Wrocławiu, to idealne miejsce, by zatrzymać się
  na chwilę i otworzyć na wyjątkowe zmysłowe przeżycia. Zapach lata, przyjemne dźwięki wieczornych koncertów czy widowiskowe pokazy fontanny – to i wiele innych doznań czeka na odwiedzających największe wrocławskie centrum handlowe przez całe lato.
  „Magnolia Park to nie tylko centrum handlowe doskonałe na zakupy, ale także miejsce, w którym można znakomicie spędzić czas ze znajomymi. Bogata oferta restauracji oraz punktów usługowych, przyjazna klimatyzowana przestrzeń galerii czy właśnie promenada z fontanną i amfiteatrem, sprawiają, że Magnolia Park doskonale sprawdza się jako miejsce aktywnego wypoczynku.” – powiedział Adrian Zawadzki, Dyrektor Centrum Handlowego Magnolia Park.

  Piazza zlokalizowana jest przed wejściem głównym do Magnolia Park. Jej łączna powierzchnia wynosi niemal 15 000 metrów kwadratowych. Na terenie Piazzy, w otoczeniu bujnej zieleni, znajdują się amfiteatr oraz fontanna. Przez całe lato wieczorami, na widzów czekają spektakularne pokazy z cyklu „światło i woda”.
  Od poniedziałku do piątku o godzinach 19:00 i 21:00 oraz w sobotę i niedziele o godzinach 16:00, 19:00 i 21:00 fontanna przy Piazzy prezentuje się w dynamicznym show.

  Przez cały rok promenada jest miejscem wielu wydarzeń artystycznych. Często można tam spotkać lokalnych artystów – muzyków czy żonglerów, a nawet grupy ćwiczące Tai-chi. Raz w roku na scenie Amfiteatru odbywa się wielki koncert charytatywny, podczas którego swoje występy prezentują największe gwiazdy polskiej estrady.
  Śledź dziewczyny w bikini i podążaj do Magnolia Park na otwarcie sezonu plażowego przy morzu atrakcji
  w sobotę, 2 lipca od godziny 10:00.

  Powitaj_lato_z_Magnolia_Park_PLAKAT.jpg (243 KB)

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj