W cztery oczy z ogniem, czyli elektryczne wkłady kominkowe w rozmiarach 20’, 26’, 30’, 32’ marki Optiflame

  Wkład kominkowy to najważniejszy element kominka. Jest on odpowiedzialny zarówno za efekty wizualne, jak i cieplne. Dobór odpowiedniego modelu jest jednak niełatwą decyzją, która powinna być podjęta bardzo starannie. Z pomocą przyjdą nowe wkłady elektryczne marki Optiflame, z efektem płonących polan, dostępne w czterech rozmiarach. Możliwość wyboru wielkości ułatwi dopasowanie wkładów nie tylko do wymarzonej obudowy kominka, ale również wymiarów pomieszczenia.

  „Po pracy miły odpoczynek: tym milszy, kto własny posiada kominek”

  Wielu z nas marzy o posiadaniu własnego kominka. Jednak nie każdy, ze względu na miejsce zamieszkania, może pozwolić sobie na zainstalowanie tradycyjnego paleniska, które wymaga podłączenia do komina oraz specjalnego systemu wentylacyjnego. Dostępne na rynku modele elektryczne, z kolei nie zawsze odpowiadają naszym kryteriom, związanym z rozmiarem wkładu oraz stylem obudowy. Z myślą o tych, którzy nie chcą zrezygnować z wprowadzenia do wnętrza przyjemnego blasku ognia, powstały wkłady elektryczne z efektem płonących polan marki Optiflame, dostępne w czterech rozmiarach – 20’, 26’, 30’, 32’. Wszystkie, wykończone w kolorze głębokiej czerni, mają postać klasycznego wkładu kominkowego z tą różnicą, iż są na prąd. Ich ogromną zaletą jest możliwość zabudowania w dowolnej obudowie, która będzie spełniać nasze oczekiwania zarówno pod względem wyglądu, jak i wielkości, wpisując się w wystrój oraz powierzchnię urządzanego przez nas pokoju.

  Funkcjonalność w czterech rozmiarach

  Elektryczne wkłady kominkowe marki Optiflame powstały z myślą o tych, którzy cenią sobie funkcjonalne rozwiązania. W przeciwieństwie do tradycyjnych kominków, wkłady elektryczne nie wymagają składowania opału, nie brudzą sadzą oraz nie wydzielają dymu, ani spalin. Wystarczy podłączyć je do prądu za pomocą kabla z wtyczką, zasiąść wygodnie w ulubionym fotelu i delektować się subtelnym ciepłem bijącym z paleniska oraz kojącym widokiem ognia. Każdy wkład elektryczny marki Optiflame wyposażony został w wbudowany termowentylator sterowany za pomocą termostatu, a także efekt płonących polan, możliwy do uzyskania bez uruchomiania elementu grzewczego. Modele 30’ oraz 32’ posiadają dodatkowo funkcję oczyszczania powietrza z alergenów, pyłków oraz drobnych zanieczyszczeń, która, podobnie jak efekt płomienia, działa niezależnie od pracy termowentylatora. W gorące, letnie wieczory, możemy zatem bez konieczności podnoszenia temperatury w pokoju, rozkoszować się blaskiem bijącym z żarzących się szczap ognia oraz czystym powietrzem w mieszkaniu. Ponadto, pracę wszystkich czterech wkładów elektrycznych marki Optiflame, możemy regulować za pomocą pilota zdalnego sterowania. Umożliwia on włączenie bądź wyłączenie urządzenia, kontrolę jasności i prędkości płomienia, a w przypadku największego 32’ wkładu również uruchomienie funkcji Sleep, czyli ustawienia automatycznego czasu wyłączenia.

  Wkłady elektryczne marki Optiflame to komfortowe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy pragną samodzielnie zdecydować nie tylko o gabarytach, ale również o wyglądzie swojego wymarzonego kominka. Dostępne są one bowiem w czterech rozmiarach – 20’, 26’, 30’, 32, ułatwiających dostosowanie ich do wybranej przez nas obudowy i wielkości aranżowanego pomieszczenia.

  ——————————————————————————————————————————————————-
  Grupa Glen Dimplex powstała w 1973 roku i obecnie jest największą na świecie firmą produkującą elektryczne urządzenia grzewcze. Zajmuje ona również uznane miejsce w branży AGD. Glen Dimplex pozostaje w prywatnych rękach i finansuje swój ciągły rozwój z własnych środków. Podstawą jej sukcesu jest polityka ciągłych inwestycji w budowanie marek, wprowadzanie innowacji w zakresie produktu oraz zapewnianie klientom produktów zgodnych z ich oczekiwaniami.
  Grupa Glen Dimplex stosuje przedsiębiorcze podejście do zarządzania swoimi firmami w wymiarze międzynarodowym, unikając jednocześnie biurokratycznego stylu zarządzania. Podstawową filozofią jej działalności jest budowanie silnych, energicznych i skutecznych firm, od których oczekuje się pracy zgodnie z najwyższymi standardami wydajności, jakości i etyki, przy nacisku kładzionym na potrzeby klienta.
  Glen Dimplex Polska Sp. z o.o.
  Ul. Strzeszyńska 33
  60-479 Poznań
  tel. 61 842 58 05
  www.optiflame.com.pl

  Wklad_elektryczny_Optiflame_Hotel_Trump_Tower_Chicago_Usa.jpg (29 KB)

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj