Ekologicznie i niezawodnie – zestaw zasilania słonecznego Solemyo firmy Nice

  Zapewnienie stałego i nieprzerwanego dopływu energii elektrycznej jest w przypadku automatyki do bram wyjątkowo ważne. W końcu jej zadaniem jest ułatwiać nam życie bez względu na sytuację. Zestaw zasilania słonecznego Solemyo firmy Nice da nam pewność, że nasza brama otworzy się zawsze i w każdych warunkach.

  Brama otwierająca się za naciśnięciem jednego przycisku to rozwiązanie pozwalające znacznie podnieść komfort naszego życia. Jednak do prawidłowej pracy wymaga ono podłączenia do sieci elektrycznej, co w przypadku bram znajdujących się w znacznym oddaleniu od domu, może okazać się problematyczne. Dlatego też firma Nice stworzyła zestaw Solemyo, pozwalający zasilić napęd bez względu na to, jak daleko znajduje się on od naszego domu i to bez wykopów i kłopotliwych podłączeń.

  Zestaw z natury niezawodny

  Zestaw Solemyo firmy Nice został stworzony z myślą o ekologicznym i niezawodnym zasilaniu automatyki wjazdowej. Dzięki niemu mamy możliwość korzystać z komfortu zdalnie otwieranej bramy nawet tam, gdzie do tej pory montaż napędu był kłopotliwy lub wręcz niemożliwy. Dodatkowo, uniezależnienie bramy od sieci elektrycznej daje nam gwarancję, że otworzy się ona nawet w razie awarii zasilania. Panel słoneczny SYP, w jaki wyposażono zestaw Solemyo, pozwala na przekształcenie promieni słonecznych na ekologiczną i tanią energię elektryczną, a dzięki wysokiej sprawności zastosowanych ogniw, bez problemu zasili on dowolny napęd wymagający napięcia 24 V. Oczywiście sam panel byłby niewystarczający w przypadku, gdy na przykład chcielibyśmy otworzyć bramę po zachodzie słońca. Dlatego też pomiędzy napędem a panelem znajduje się skrzynka PSY zawierająca akumulator, który przez cały dzień magazynuje energię, co czyni cały zestaw wyjątkowo niezawodnym, zarówno w nocy, jak i podczas przedłużających się okresów zachmurzenia, negatywnie wpływających na wydajność panelu. Co jednak, gdy w wyniku awarii, bądź bardzo intensywnej eksploatacji napędu w pochmurne dni dojdzie do wyładowania akumulatora? Czy w takim przypadku zmuszeni będziemy do ręcznego otwierania bramy? Oczywiście – nie. By zapobiec tego typu problemom, firma Nice umożliwiła zastosowanie zasilacza SYA1, pozwalającego na doładowanie baterii prosto z domowej sieci elektrycznej.

  Solemyo – przyjazny dla środowiska i kieszeni

  W czasach, gdy ekologia nie jest już tylko zwykłą modą, a staje się wręcz stylem życia, korzystanie z alternatywnych źródeł energii ma dla wielu osób bardzo duże znaczenie. Dzięki zestawowi Solemyo firmy Nice możemy ograniczyć zużycie energii elektryczne,j minimalizując tym samym negatywny wpływ na środowisko i to bez konieczności rezygnowania z komfortu, jaki daje automatycznie otwierana brama wjazdowa bądź garażowa. Co więcej, takie działanie ma również swój wymiar ekonomiczny. Coraz wyższe ceny prądu sprawiają bowiem, że zastosowanie ogniw fotoelektrycznych do zasilania automatyki to wybór nie tylko ekologiczny, ale również inteligentny, ponieważ koszty takiej inwestycji zwracają się już po krótkim okresie czasu.

  Zastosowanie zestawu Solemyo firmy Nice do zasilania automatyki naszej bramy to niewątpliwie bardzo dobry wybór. Nie tylko pozwoli nam uniknąć kłopotliwego podprowadzania zasilania oraz uniezależni nas od nagłych awarii sieci elektrycznej, ale również pozwoli nam ograniczyć zużycie energii. Jednym słowem, w tani i ekologiczny sposób sprawi, że nasza brama zawsze będzie gotowa, by stanąć przed nami otworem.

  Zestaw zasilania słonecznego Solemyo firmy Nice, cena brutto 1574,40 zł
  Zasilacz do ładowania akumulatora z sieci elektrycznej, cena brutto 405,90 zł

  www.nice.pl
  _____________________________________________________________________________________________________
  Firma Nice z siedzibą w Oderzo, niedaleko Wenecji została założona w 1991 i jest jednym z największych dostawców inteligentnych, kompleksowych systemów zarządzania automatyką domową. Obecnie Nice z obrotami na poziomie ponad 150 mln Euro jest obecna na najważniejszych światowych rynkach w ponad 100 krajach na świecie, w Europie Zachodniej i Wschodniej, przez Stany Zjednoczone, Bliski Wschód oraz Afrykę. Odział Nice Polska istnieje od roku 1996 i tworząc sieć ponad 1000 Partnerów Handlowych na terenie całego kraju jest najsilniejszym na rynku dostawcą automatyki dla domu. W podwarszawskim Pruszkowie, gdzie mieści się główna siedziba firmy, znajduje się magazyn, dział serwisu, szkoleń i obsługi technicznej, dzięki czemu Klienci i Partnerzy Handlowi firmy mają gwarancję stabilności oraz natychmiastowej realizacji zleceń. W roku 2010 firma po raz kolejny otrzymała prestiżowy tytuł „Lider Rynku”, co potwierdza jej czołową pozycję w branży. W swojej działalności marketingowej firma Nice aktywnie angażuje się w promocję sportu w Polsce

  Nice_Solemyo_brama.jpg (72 KB)

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj