CODZIENNY SPRAY OCHRONNY DO STÓP PROPODIA

  Lato to okres wypoczynku na plaży, ale również doskonały czas na aktywne spędzenie wakacji. Pora, by zakryte buty zamienić na lekkie sandałki. Aby stopy prezentowały się w nich nieskazitelnie i w dobrej formie przetrwały całe lato, należy odpowiednio o nie zadbać. Szczególnie ważne w upalne dni jest codzienne zapobieganie otarciom i poceniu stóp. Właściwą pielęgnację zapewni specjalistyczny preparat marki Propodia: Codzienny spray ochronny do stóp. Poprzez zmiękczenie naskórka i ograniczanie wydzielania potu, pozostawi skórę optymalnie nawilżoną, odporną na powstawanie przykrego zapachu, zakażenia bakteryjne oraz zrogowacenia.

  Regularne, profilaktyczne stosowanie Codziennego sprayu ochronnego Propodia pomaga w zachowaniu odpowiedniej higieny i pielęgnacji skóry stóp każdego dnia. Receptura produktu powstała w oparciu o cenione przez lekarzy dermatologów wyselekcjonowane substancje aktywne, przebadane pod względem skuteczności i bezpieczeństwa stosowania. Dzięki temu preparat działa wielopłaszczyznowo:

  •ogranicza wydzielanie potu,
  •hamuje powstawanie przykrego zapachu,
  •zapobiega rozwojowi grzybów i bakterii,
  •zmniejsza ryzyko wystąpienia odcisków i odparzeń.

  Wydzielanie potu zmniejsza zawarta w sprayu sól aluminium, która mechanicznie zwęża ujścia gruczołów potowych, skutecznie hamując rozwój drobnoustrojów. Działanie redukujące aktywność bakterii wspomaga dodatkowo opatentowany składnik Hydagen® C.A.T. dzięki czemu zmniejsza ryzyko pojawiania się odcisków
  i odparzeń. Pochodzący z olejku drzewa herbacianego Origanol®, ogranicza rozwój bakterii i grzybów na powierzchni skóry, tym samym zapobiega powstawaniu przykrego zapachu związanego z rozkładem potu.

  Sposób użycia: spray należy aplikować codziennie na oczyszczoną skórę stóp w odległości około 15 cm, po wcześniejszym wstrząśnięciu.

  Cena: 22 zł
  Pojemność: 150 ml

  PROPODIA_B_PL_CodziennySpryOchronnyDoStop_150a.jpg (591 KB)

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj