Plener fotograficzny – nauka, integracja

  Foto-a.pl zaprasza wszystkich miłośników fotografii w dniu 17 lipca 2011roku na kolejny, letni plener fotograficzny. Miejsce jest wyjątkowe bo to skansen w Kuligowie okolice Radzymina ( zdjęcie z poprzedniej edycji).
  Zapraszamy na jednodniowe warsztaty oraz plener fotograficzny pt. “ NIEZAPOMNIANY KURS FOTOGRAFII”.
  Zajęcia prowadzone są przez Tomasza Grochowskiego absolwenta WSSiP Wydział Fotografii Artystycznej w Łodzi oraz wykładowcę AP Edukacja wydziału fotografii i fototechniki.
  Jednym z osiągnięć naszej firmy była organizacja wraz z portalem Grono.net ogólnopolskiego konkursu fotograficznego, „Kreatywni w lato 2009”.
  Przeprowadzimy dla Państwa kurs fotografii reportażowej oraz portretu.
  Spotkamy się na świeżym powietrzu rozkoszując się słoneczkiem i świeżym powietrzem znad Bugu będziemy się uczyć fotografii.
  Nauczymy Państwa jak prawidłowo wykonać portret, jak regulować głębie ostrości oraz prawidłowo kadrować zdjęcia.
  Piękne wnętrze skansenu oraz okolic pozwoli nam na naukę fotografii reportażu – czyli tego co wykonujemy biorąc nasz aparat do ręki na wakacjach czy innych okazjach.

  Pokażemy Państwu jak uchwycić piękno szczegółu i wydobyć detale tak aby nasze fotografie od tej pory były dziełem sztuki.

  Organizatorzy zapewniają wszystkim w ramach wyjazdu jedzenie w formie grilla, napoje, krótką lekcje historii skansenu oraz transfer Dworzec Wileński – Kuligów – Dworzec Wileński.
  Telefon kontaktowy: +48 600892135
  mail: [email protected]
  więcej na stronie www.foto-a.pl

  kulig_2010_19.jpg (35 KB)

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj