Magiczny świat LEGO w Magnolia Park

  Do grona najemców Magnolia Park dołączyła firma Intertoys, właściciel sklepów LEGO w Polsce. Otwarty 14 czerwca sklep oferuje największy na Dolnym Śląsku wybór produktów duńskiego producenta klocków, w tym także ekskluzywne zestawy niedostępne w innych sklepach. Lokal znajduje się na parterze największego wrocławskiego centrum handlowego i zajmuje powierzchnię ponad 35 metrów kwadratowych. Nowo otwarty lokal w Magnolia Park to drugi sklep LEGO Intertoys w Polsce. W jego ofercie znajdują się produkty dla każdego miłośnika klockowych konstrukcji. Z myślą o najmłodszych – specjalnie zaprojektowane zestawy LEGO DUPLO, a dla nieco starszych dzieci – LEGO City i LEGO Star Wars. Na bardziej doświadczonych pasjonatów czekają LEGO Technic oraz LEGO Mindstorms. W bogatej ofercie sklepu znajdują się także fascynujące gry, produkty kolekcjonerskie oraz mnóstwo gadżetów
  i akcesoriów ze świata LEGO.

  „Nic nie rozwija naszych zmysłów i wyobraźni lepiej niż zabawa klockami, dlatego nowy sklep LEGO to doskonała oferta dla każdego, kto dba o prawidłowy rozwój swojego dziecka lub po prostu uwielbia kreatywne zabawy. Wejście w krainę LEGO to przygoda, która trwa całe życie. Dlatego cieszymy się, że jako jedyne wrocławskie centrum handlowe możemy zaoferować tak bogaty wybór produktów tej marki.” – powiedział Adrian Zawadzki, Dyrektor Centrum Handlowego Magnolia Park.

  Sklep LEGO został otwarty 14 czerwca i zajmuje powierzchnię ponad 35 metrów kwadratowych. Zlokalizowany jest na parterze centrum handlowego Magnolia Park w pasażu Tesco, w pobliżu sklepu Tchibo i perfumerii Douglas.

  Na terenie Magnolia Park, największego centrum handlowego na Dolnym Śląsku mieści się ponad 230 sklepów, kawiarni, restauracji i punktów usługowych. W portfolio galerii handlowej znajdują się już sklepy z zabawkami takie jak: Babalu, Ludicus, Megasklep Dziecko i Smyk.

  Sklep_LEGO_Magnolia_Park.jpg (94 KB)

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj