Joanna Cool Look

  Nasza fryzura, to jedna z pierwszych rzeczy, która rzuca się w oczy i odzwierciedla naszą osobowość. Dzięki niej, niewerbalnie pokazujemy innym kim jesteśmy oraz przyciągamy do siebie osoby przeciwnej płci. Nietuzinkowa super fryzura to także wyraz naszej kreatywności, pomysłowości i sposób na odróżnienie się w tłumie.

  Już w latach 60 i 70 fryzura była nieodłącznym elementem buntu i komunikowania swoich poglądów. Podniesione włosy w stylu Sex Pistols, czy wystrzałowe kreacje na głowach Georga Michaela czy muzyków z Kajagoogoo służyły za wzorzec mody i osobowości. Czasy się zmieniały, a wraz z nimi przychodziła moda na kolejne włosowe stylizacje na głowach wielu młodych ludzi. Jedno jednak pozostało bez zmian – fryzura to my i to jak widzą nas inni.

  Dzięki nowej linii kosmetyków do stylizacji włosów COOL LOOK, stworzonych przez Laboratorium Kosmetyczne Joanna, teraz jak nigdy dotąd tworzenie ciekawych fryzur stało się bardzo łatwe łatwe. Dzisiaj możemy super szybko, super kreatywnie zaszaleć z włosami, aby na każdym koncercie, na każdej imprezie czy randce pokazać swój własny, niepowtarzalny styl. Bez dawnych ograniczeń, bez zbędnych kombinacji – możemy być sobą.

  Cool Look to nowa, modna linia produktów, stworzona specjalnie z myślą o młodych i aktywnych osobach. Znajdziemy w niej:

  • Żel Supermoc Cool Look – super styl i utrwalenie Twojej fryzury
  • Żel Mega Moc Cool Look – utrwała na maksa
  • Guma usztywniająca Cool Look – wolność w kreowaniu fryzury
  • Pasta stawiająca Cool Look – niepowtarzalność i elastyczność,

  Wszystkie kosmetyki są wyjątkowo trwałe i proste w użyciu, pozwalając ułożyć nawet najbardziej awangardowe, szalone i ciekawe fryzury. Dzięki wygodnej formie produktów w tubie, aplikacja na włosy jest jeszcze łatwiejsza, a dodatkowo zgrabne opakowanie idealnie mieści się do torebki czy plecaka. A co najważniejsze, z myślą o ograniczonym budżecie wielu młodych ludzi produkty Cool Look mają bardzo atrakcyjną cenę – 5, 30 zł.

  Cool Look to odpowiedź na wyzwania w kreowaniu stylu, tworzeniu najmodniejszych stylizacji. Niezależnie czy chcemy postawić włosy na maksa czy utrwalić przedziałek na całą noc. Z Cool Look zawsze damy sobie radę. Bądźmy wolni, twórczy i spontaniczni. „Kreuj swój Look – bądź Cool”.

  Joanna Cool Look - komplet.jpg (139 KB)

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj